Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

tko kaže da je taye diggs bez veze nema pojma sa životom. i što reče jedan od manje iritantnih likova u istoriji iritantnih likova iz najiritantnijih serija (jack iz will and grace) me digs taye diggs. :wub: i kad ih već pomenuh, da ne propustimo: detail634426368373906250.jpg

Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

Melissa Clarissa mi je aarghhh:MelissaJoey.jpg
Oboje! Kako je to nesmesna serija boze...Nesto gikovski, da je neko drugi umesto ove bakice, bio bi Voyager daleko bolji:07janeway.pngi ovaj kapetan, iz Andromede:5147937613_dc134c9482.jpg
Link to comment
:lolol: ja sam tek kod 2. sezone na studiju b.
iju izvinite oprostite pardon :lolol:ja mislila to svi već sve gledali (ja gledala već barem 2.5 puta)bwt pola ovih vaših nemam pojma ko su (npr ta Melisa/Klarisa/kako god)a i ne volem kad se stavi samo slika pa sad aj da pogađam ko, šta, kako, zašto...
Link to comment
Jako me nervira kada u prosečnim serijama relativno uspešan koncept nekog lika ukinu nebuloznom smrću i zamene ga bledom dosadnom klišeastom kopijom. Smena na vrhu Reynholm Industries u The IT Crowd je upravo jedna od takvih.
ne mogu da verujem da niko nije pomenuo najveći promašaj što se tiče zamene likova. Iz najbolje u najiritantniju seriju na svetu.133668.jpg02_Oliver_Morris.jpg
Link to comment

Vec pomislih otkud Dzef na ovoj temi...Nemam dodati nista novo4. mesto Ros iz prijatelja,3. Ted iz kako sam upoznao vasu majku2. Ali Mekbilubedljivo prvo mesto - Sara Dzesika.

Link to comment
King of Queens - svikingofqueens.jpg
Не знам, мени је Леа Ремини једна од најхебозовнијих женскиња из тих серија.
Link to comment
Не знам, мени је Леа Ремини једна од најхебозовнијих женскиња из тих серија.
I Dzeri Stiler je kralj :) Ali ovaj u sredini :ph34r:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...