Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

LigaPrvo vreme me je Raksin nervirao ali mi je sada OKruxin.jpgA u istoj seriji je i jedan od najboljih likova svih vremena - Rafi :Hail:http://www.youtube.com/watch?v=rpfDXj-fmVI
Rafi :Hail: je spasao drugu sezonui onda na otvaranju trece, ne samo da vrate Rafija, vec dodje i Seth Rogen kao Dirty Randy :Hail: :Hail: :Hail:
ne mogu da verujem da niko nije pomenuo najveći promašaj što se tiče zamene likova. Iz najbolje u najiritantniju seriju na svetu.133668.jpg02_Oliver_Morris.jpg
nije Oliver toliko los, problem je sto je dosao umesto kralja svih kraljeva
Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

ne mogu da verujem da niko nije pomenuo najveći promašaj što se tiče zamene likova. Iz najbolje u najiritantniju seriju na svetu.133668.jpg02_Oliver_Morris.jpg
kakv fail ..oridjinal je kralj :pera:
Link to comment
ne mogu da verujem da niko nije pomenuo najveći promašaj što se tiče zamene likova. Iz najbolje u najiritantniju seriju na svetu.133668.jpg02_Oliver_Morris.jpg
Meni se ova druga sličica nije ni učitala iz početka, tako da sam shvatio da je Džef zapravo poenta iritantnog lika. Kad nisam mogao da verujem... :mellow: Inače da, drugi lik nije nešto tragičan, nego je jednostavno Džefre bio nezamenjiv.
Link to comment

Svi Bandijevi su mi isli na živac, pa i neprikosnoveni Al.Ali su mi zato glumci kao takvi oukej.. npr, ta Mrs. Bundy je glumila u sitkomu 8 rules about dating my teenage daughters i bila cool mom, dok je Al Bundy u Modern Family car :)

Link to comment

Potsjeti me freakns ove dosade iz Supernaturala. bela-talbot-gallery.jpgPlus ovo dvoje4482.jpgOva bjelkinja je vec pominjana, ali Vivica Fox u bilo kom izdanju je extremely annoying. Da ne pominjemo koliko smaraju ove serije sa vidovnjacima isl

Link to comment
Nemam srca, rajca mi jajca.Ako bi nekome mogao da oprostim, onda je to Plankton.
Zagrcnuh se i popljuvah monitor :lol: . Ali neka, ionako sam za Macbookom.Inace, nije mi bas jasno kako mogu da vas nerviraju svi likovi iz serije. Sto jeli znaci da to ni ne gledate. Shvatio sam da je pitanje ko nas nervira u serijama koje gledamo.
Link to comment
Inace, nije mi bas jasno kako mogu da vas nerviraju svi likovi iz serije. Sto jeli znaci da to ni ne gledate. Shvatio sam da je pitanje ko nas nervira u serijama koje gledamo.
Prema nekim serijama imam predrasude, zato sto me, na prvi pogled, neko od likova [ili glumaca] nervira. Najcesce se ta predrasuda i ispostavi kao opravdana, mada nekad ne.A neke serije su toliko bezveze, i likovi su toliko uzasni, da moram da gledam da bi im se smijao, psovao ih isl :D
Link to comment

ja uglavnom neselektivno gledam sve što mi padne šaka, odnosno tv-a. pomijara sam, neviđena. čak ih i skidam. evo sad gledam najnoviju sezonu grejz anatomi, priznajem bez blama. i da, nervira me meredit grej. i derek, mekdrimi. al gledam ko nezdrava. gledam i sve živo na foks lajfu (sem ghost whisperera i ne mogu vil i grejs milioniti put) i većinu stvari na krajmu. gledam i tlc. nemam život, i čudim se kako uopšte stižem na posao. ili stižem bilo šta. e da, na tlcu su mi omiljene tatoo emisije. prvo mi je bila super ket von di, sad je užasna kravetina, da bih mogla da je tučem. toliko me nervira.

Link to comment

Moram priznati da mi je Louis C.K. išao na ganglije u parks and rec (tj. njegov lik), ali tad nisam imao pojma ni ko je Louis, tj. da je čovek car najveći... sad, pošto sam se u poslednje vreme malo uputio u stand up (najviše zahvaljujući onom topicu ovde na forumu :)), moguće da bih gledao drugim očima na taj njegov lik.

Edited by bob loblaw
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...