Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

inače, ghost whisperer mi je svojevremeno bio inspiracija da pokrenem temu o besmislenim serijama. ono kad gledate i pitate se zašto je nešto snimljeno i zašto još uvek traje i ko to pobogu gleda. nešto kao houp and fejt.
+1 Rijetko neduhovita i odvratna serija koja je valjda napravljena za bijele supremaciste. Tu je probijena se probila ona tzv. nasljednica Angeline Jolie (Megan Fox) nakon što je zamijenila neku glumicu neopisivo odvratnog lica koja je glumila 15-godišnjakinju, a valjda je imala 35 godina.Sinonim za suvišne serije je "Chicago Hope", nastala zato da se pokupi kajmak od "ER"-a. Čak mislim da su glumce nabavili po istoj matrici: "Daj jednog prosijedog švalera-doktora...ako nemate Aljošu Vučkovića, može i Arkin... Dajte mi par iritantnih ženskih...i...jednog crnca mi zamotaj, kad mi dođu ovi iz NGO."
E da i ona 3 hakera iz Dosije X-a
Sigurno si uživao gledajući "Lone Gunmen". :D
Link to comment
  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

Koja ti je ova? Meni potpuno nepoznata
zove se bea u seriji moje drage komšije. to je jedina serija koju gledam i sve likove volim ko rod rođeni, a ova me nervira.
Link to comment
neš verovati ali ja gledam samo tu NCSI, manje-više zbog nje. inače gledam samo ponešto od engleskih serija. ostalo je vrrrrlo iritantno. ko bi sve nabrajao......valjda one iz seksa i grada njujorka nose šnjur.
Ali ceo njen ogavno usiljeno sveznajući lik , i ako zanemarimo rugobno lice, nosi opasnost da serija potone, zbog nekritičkog davanja minutaže veće od Mađik Baba u Partizanu. Ali, ukusi su različiti.Kandidujem i sledećeg kog moj ženski deo familije gledaaliriza.jpg
Link to comment
meni ceo taj ncis :puke:
rekoh, manje-više. likovi su mi interesantni. sadržaj, standardan: al kaida, podsećanje na boravak na balkanu, pustinjska oluja, sukobi službi.....zaboravio sam odvratnog lika. gledao jednom 5 minuta. duhovni u kalifornikaciji
Link to comment
zove se bea u seriji moje drage komšije
eee a meni ona baš simpatičnaa nervira me ona sestra predsednika kućnog saveta, uf ala bih je isprebijala!(ona što je došla negde na sredini serije, kad mu je debela žena ispala kroz prozor)
Link to comment
duhovni bilo gdje
ja zbog njega zamalo da prestanem da gledam x fajlse. a definitivno je bio najgori u onoj seriji de je glumeo kao nekog pisca, najveci miscasting ever!a zbog ovog sam prestao da gledam breaking bad, slosi mi se kad se pojavi na ekranu:RJ-Mitte-profile.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...