Jump to content
IGNORED

Najiritantniji likovi


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gervasius twinkleminkleson

    31

  • MaryPoppins

    15

  • Cane Vukic Prebranac

    12

  • morgana

    11

Uh, kad bi sad poceo nabrajat likove iz sitcoma. Ne bi ih bilo puno koji bi se spasili. npr nanny1.jpgnewman.jpg30rock_jenna_tracy.jpgOnaj pomenuti iz How I Met Your Mother takodje.

Link to comment

Horejšo je bez premca...

200731743111188859391.jpg
ova dvojica su takođe neviđeno iritantnijulian-mcmahon050110.jpgjohn_hensley_nip_tuck.jpga i ona ih prati u stopu...joelyXPS3008_468x656.jpgzatim ćera Džeka Bauera, gde nju da zaboravim.normal_SteveShaw-ElleGirl_007.jpgi na kraju ova, treba li trošiti reči?sarah-jessica-parker-curly-hg-de.jpgedit: preteče me cmrlj po pitanju ove nesrećnice :) Edited by mr@ki
Link to comment
zatim ćera Džeka Bauera, gde nju da zaboravim.
Aw, shit, ja sam htjeo da je pomenem. Kakav retard upckumatrinu.A i Milo iz iste serije24milo_pressman.jpg:puke:A debil iz seksigrada ne mora ni da se spominje, ona se podrazumjeva Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
Au kako gresis. Da su caleta zamenili sinom koji je isti, sta bi dobili? Sin je debil i time je adekvatno predstavljen :lol:
Meni je takodje sin super. Ne mogu reci da je bolji od oca, ali uopste mi nije smetao, naprotiv.
Ma, nije trebalo da menjaju Denholma in the first place...A i kad jesu, mogli su bilo šta prigodnije da izaberu, Douglas je iritans na nivou 1 Kičića....Elem, da krenemo sa teškom artiljerijom, 1 combo:Sansa-Stark-and-Joffrey-Baratheon-house-stark-24507618-428-358.png^_^
Link to comment

jel se računaju domaći?nije da sam pratio seriju, ali ova dvojica su valjda nešto najiritantnije ikad viđeno na televiziji.zbog osetljivih osoba, sliku stavljam u spojler.

71474566yn4io8br7.jpg

Edited by mr@ki
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...