Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

evo materijala za rant koliko nam duša ište

Quote

Filmska kuća Lucasfilm najavila je snimanje tri nova igrana filma iz serijala "Ratovi zvezda", a vest o tome saopštila je predsednica Lucasfilma Ketlin Kenedi prvog dana trodnevne konvencije u čast "Ratova zvezda", koja se održava u Londonu.

Filmove će režirati Džejms Mangold, Dejv Filoni i Šarmin Obeid-Činoj, a Kenedi je troje filmskih stvaralaca izvela na binu tokom najave novih nastavaka popularnog serijala, prenosi Voice of America.

 

Link to comment

Sad bez zezanja, čitajte Darth Bane trilogiju. Jedini SW gde dark side dolazi iz siromaštva umesto uobičajenih daddy issues-a. Po mom mišljenju možda čak i bolja serija od Zanovog Heir to the Empire. 

Link to comment
2 hours ago, Shan Jan said:

 

nTuzP6VtaK-5Z1jgFNM0aJ21eXwV6rC7-qGNmHKp

Ova slika je jedan epski promašaj. Za početak sve su belkinje, a na majicama su trebale da pokriju sve rodove koji su danas u trendu, on, ono, ona, ne-ona, ne-on, dvostruko trans i sl.

Ccccccccccc........

Link to comment

I ja sam u istoj priči, po komentarima ovde mislio sam da preskočim sezonu, kum mi reče kako je njemu ok, isti đavo kao i prve dve...tako da sam u rebusu, no ionako moram prvo andor da pogledam.

Edited by igoraki
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

Koliko je ovo na skali od 0 do BobaFet loše? Sad se dvoumim dal uopšte da počinjem.

Bolje je od Boba Feta, ali je mnogo lošije od sopstvene prve dve sezone.

 

 

Andor je klasa za sebe.

  • +1 3
Link to comment

Ko voli questing bez da razmišlja o priči ili bilo čemu, biće mu ok. Ko se zapita zašto Bo-katan sedi sama u full war gearu na kamenom prestolu tri epizode, biće mu bezveze. 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...