Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Gleda li neko drugu sezonu The Bad Batch? Počelo onako ok, ali onda 3-4 filer epizode za redom. Kao da gledaš DuckTales, jbt. Malo se trkaju, malo avantura u džungli, malo napad na stanicu 13. Baš meh i blah. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 3. 2. 2023. at 13:55, Mos said:

Gleda li neko drugu sezonu The Bad Batch? Počelo onako ok, ali onda 3-4 filer epizode za redom. Kao da gledaš DuckTales, jbt. Malo se trkaju, malo avantura u džungli, malo napad na stanicu 13. Baš meh i blah. 

Odgledah,konačno, 4  u nizu zaključno sa 9.epizodom. Baš sam isto htela da napišem. 2 epizode su imale neki smisao i povezanost sa prvom sezonom, ovo sve ostalo je težak bulšit. Omega postaje opasno iritantna.

Link to comment
  • 2 weeks later...
On 3.2.2023. at 13:55, Mos said:

Gleda li neko drugu sezonu The Bad Batch? 

Meni su one 2 vezane ep iz s2 vrh, mislim 7 i 8, sa Palpatinom. Čista politika. Muzika vrh. 

Link to comment

Mando pocinje sporo, nije nesto al nije ni los. Za 37 minuta ok. Nadam se da ce smisliti nesto bolje od kupanja u radioaktivnim vodama kao lajtmotiv sezone.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Mene lepo drži, treća epizoda za sad najbolje. Da citiram:

 

13 hours ago, goofs said:

 

Ova serija gde Pedro Paskal vucara siroče okolo mi je dosta bolja od one druge serije gde Pedro Paskal vucara siroče okolo.

 

Link to comment

Posto je ovo sekcija film, kapiram da s emoze koaj reci i o SW filmovima..posto sam nedavno reprizirao OT..prvi Star Wars je solidan film, nije mi toliko vaou, ali moze proci, Imperija je najbolji proizovd, i sto se mene tice, to je maksimum maksimuma gde SW koncept i moze da dobaci, ne msilim d aje mitologija toliko jaka..s tim sto je Retunrn of the Jedi, iako najslabiji objektivno u trilogiji, korektan epilog, vise kid frendli u odnosu na rehodnike, ali, sa porstom mercedajza, ocekivano(to ja sad pokusavam a sagledavam iz ugla tog vremena, znam da je tke posle SW postao jos vise mercnedjaz fransiza)...

  • +1 1
Link to comment

Posle 4 epizode Mandalorijana da se čovek zapita šta su želeli sa ovom sezonom? Sem para, to se podrazumeva.

 

Nit je Mando više lovac na ucenjene glave, tada je bar bio zanimljiv, nit Grogu više može da prođe na slatkoću, a smorili su sa kodeksom i This is the Way,

  • +1 3
Link to comment

The Bad Batch se završio kao nekom akcijom i nagoveštajem da će biti i sledeće sezone. Omega se etablirala kao jedan od najiritantnijih likova u SW univerzumu, a nije da nema konkurencuje.

Sve u svemu loše i nezanimljivo.

Link to comment
11 hours ago, Zverilla said:

Alisa u zemlji čuda + Palčić = nova epizoda mandoa. 

Ova sezona je baš sunovrat kvaliteta 

Da, kao da je parodija neka. Totalno pomračenje.

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...