Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Odgledao sam konačno Andora, celu sezonu. Meni ovo dosta dobro, radi solidno i kao nezavisna distopijska serija kakvih imamo dosta u poslednje vreme, a SW šmek je samo cherry on top. 
 

Fino mi legla ozbiljnost priče, prvi put zaista vidimo koliko je zajebana Empire mašinerija, svidelo mi se i što je prikazan common-folks život, pa još u više klasa, gde/kako žive, šta rade. Mislim da ranije nismo imali prilike to da gledamo, bar ne ovoliko i u ovom tonu. 
 

Ima malo praznog hoda, ali verujem da će se isplatiti postavka u drugoj sezoni i to ću rado gledati. Ostalo nichts.

 

Inače ozbiljan trip je Andor keva koja glumi istog lika ovde i u TD koji sam paralelno gledao.

  • +1 4
Link to comment

Jel neko odgledao do kraja Clone Wars? Ja sam jako davno pogledao prvih par sezona i bilo je sasvim ok, mada cesto luta izmedju serije za decu i za starije. 

Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

Jel neko odgledao do kraja Clone Wars? Ja sam jako davno pogledao prvih par sezona i bilo je sasvim ok, mada cesto luta izmedju serije za decu i za starije. 

Ja sam odgledala sve. Treba znati da postoji sedma sezona kopja je snimljena 2020.g, tj 6 godina posle prvobitnog kraja serije i koja se dešava u vreme Order 66. 

Link to comment
10 minutes ago, Arkadija said:

Ja sam odgledala sve. Treba znati da postoji sedma sezona kopja je snimljena 2020.g, tj 6 godina posle prvobitnog kraja serije i koja se dešava u vreme Order 66. 

I jel vredi toliko ulupanih sati? :)

Link to comment
1 hour ago, Shan Jan said:

@Arkadija jel si gledala mozda i Rebels? 

Ahahah, pa da. Sve sam odgledala.

 

Jedino nisam Boba Feta, to je baš bilo dno.

Edited by Arkadija
Link to comment

Meni se sviđa. Sve te animirane serije su milion puta bolje od igranih. 

Rebels se dešava oko 5 godina pre New Hope, likovi su vrlo živopisni, admiral Trawn je esencija zla, a ne sprdnja iz Ashoke. Ima zanimljivh detalja koji daju široj slici bolje i jasnije značenje.

  • Hvala 1
Link to comment

Ako sam ja uspeo da pohvatim, onako usputno, postoji

 

- SW Rebels

- SW Clone Wars

- SW Clone Wars dugometražni crtani film

- SW Clone Wars Tartakovski magija, verovatno najbolje od svega

- Bad Batch

 

Jos nešto? Sećam se kad smo bili mali da su bili Droidi i Evoksi

Link to comment
16 minutes ago, goofs said:

Ako sam ja uspeo da pohvatim, onako usputno, postoji

 

- SW Rebels

- SW Clone Wars

- SW Clone Wars dugometražni crtani film

- SW Clone Wars Tartakovski magija, verovatno najbolje od svega

- Bad Batch

 

Jos nešto? Sećam se kad smo bili mali da su bili Droidi i Evoksi

Za ovaj Bad Batch kazu da ima puno epizoda koje su nepotrebne i samo razvlace. Clone Wars sam gledao nekoliko sezona kad je izasao, meni je bas legao. Ovaj Tartakovski mi ne lezi cisto vizaulno, deluje kao neka karikatura.

 

@Arkadija Thrawn ne bi trebalo toliko da bude zao koliko surov i genijalan protivnik. Nadam se da su uspeli to da prenesu u crtacu :) 

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Shan Jan said:

Za ovaj Bad Batch kazu da ima puno epizoda koje su nepotrebne i samo razvlace. Clone Wars sam gledao nekoliko sezona kad je izasao, meni je bas legao. Ovaj Tartakovski mi ne lezi cisto vizaulno, deluje kao neka karikatura.

 

@Arkadija Thrawn ne bi trebalo toliko da bude zao koliko surov i genijalan protivnik. Nadam se da su uspeli to da prenesu u crtacu :) 

Nisam se lepo izrazila, ali da, meni jeu Rebelsima bio baš kao u knjigama.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...