Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Strašno sam razočarana grand admiralom Thrawnom. Kao crtani lik je bio opasan, preteći, grandiozan, kao živi lik je kao karikatura Elona Maska. Cela serija je užasno napisana i odglumljena. Likovi nisu uspeli da isporuče ni jednu jedinu emociju. Čak je i susret između Sabin i Ezre totalni antiklimaks. Jbt, nisu se videli 10 godina, njena jedina svrha u životu je da ga pronađe, i onda ravna linija. Sve ok, kul je što si svratila do druge galaksije, šta ima novo, ma ništa ( pad imperije, nova republika, tamna pretnja na horizontu, hera ima dete), hajde da me upoznaš sa tvojim prijateljima polu kornjačama. :isuse: :ohmy: :mellow:    

Edited by Arkadija
  • +1 6
Link to comment
2 hours ago, Arkadija said:

prijateljima polu kornjačama.

 

ako ovo nije najgluplji detalj u sworsima onda...neopisiva glupost. svi dijalozi na nivou 2 razreda. doduse, izgleda kao da je njima i namjenjen ceo serrial.

  • +1 1
Link to comment

Najgore je što odbacuju stvari koje im se same nude da bi snimili nešto gluplje. Anakin je po canonu originalnih filmova postao force ghost i kad se pojavio to mi je bila najprirodnija moguća asocijacija - vratio se kao force ghost da dovrši trening svoje učenice sa kojom je povezan. Reunion, nastavak gde su stali, potencijal za dalje, 150 pazla se uklopilo.
 

Ne, on mora da bude nedefinisani entitet iz sveta/dimenzije/realnosti pred smrt kako bi oni strpali jednu rečenicu iz leksikona latinskih izraza u scenu. Zbrzano, dosadno, plitko i potpuno bland. 
 

Kosmički kitovi, lajtsejber ubodi koji su opasni kao ogrebotina perorezom, Rosario koja se trudi da glumi kao Pavle Vujisić posle 11 vinjaka.

 

Jedina pozitivna stvar su mi Sith koji se drži i izgleda kao ono što treba da glumi (nije on kriv što su mu dali tekst koji glasi: to eradicate war we must ... create more war) i sexy apprentica koja se ubi da odglumi neki unutrašnji bes i agresiju ali je niko ne zarezuje 2% - Sabine sa 0 sile je pere u tuči. Ma daaaaj…

 

 

 

Edited by Amos
  • +1 3
Link to comment

Uvek me fasciniralo što na pustarama od planeta, kao što je ova u drugoj galaksiji, postoje nomadska bića, koja poseduju visoku tehnologiju. Npr. Noriji imaju lebdeće kuće/prikolice, a njihovi neprijatelji, lokalni banditi, električne palice. To što nigde nismo videli izvor napajanja za sve te aparate, nema veze.

 

Druga stvar koja me jako nervira je brzina kojim su prešli nenormalne razdaljine između dve galaksije.

 

Ukletom brodu Destiny iz Stargate serijala će za slično putovanje  trebati 20 godina, a za to vreme putnici su u komorama za spavanje. 

 

 

Ovi naši to za par dana , očas posla.

 

No dobro, nije bila tako loša epizoda.

Link to comment

Asoka: serija gde su svi glavni likovi ženski (ok, sem bradonje, no možda saznamo kasnije da je neki neodređeni gender), I svaka od njih je napravljena da bude glupa kao osam glupih kuraca. 

 

Ne mogu da se odlučim da li su se slučajno prejebali u želji da naprave überpolitičkikorektnu SW seriju, ili nas sve zajedno troluje par mizogenih kretena koji su ovo sranje pisali.

Link to comment
9 hours ago, Zverilla said:

(ok, sem bradonje, no možda saznamo kasnije da je neki neodređeni gender)

 

Taj glumac (Ray Stevenson) je nažalost preminuo ove godine. Odavno neko nije imao facu i posture stvorenu za Sitha kao on. 

  • +1 1
Link to comment

Asoka se završila kako je i trajala

 

Ja samo ne znam što još uvek gledam ova sranja...

 

Edit: i nisu kornjače nego rakovi samci (hermit crab) koji zive u koloniji :)))

Pa i to su uspeli da sjebu 

Edited by Zverilla
Link to comment

Deluje da Ahsoka nije samo kvalitativni promašaj, nego i po rejtinzima, prema poslednjim brojevima koje je Nielsen objavio nije ni medju top 10 najstrimovanijih serija (te nedelje), što je za Star Wars seriju katastrofalno.

 

 

 

 

image.png.4964a6f39443ec468da886bf560c3966.png

Link to comment
52 minutes ago, Jeremija said:

Deluje da Ahsoka nije samo kvalitativni promašaj, nego i po rejtinzima, prema poslednjim brojevima koje je Nielsen objavio nije ni medju top 10 najstrimovanijih serija (te nedelje), što je za Star Wars seriju katastrofalno.

 

 

 

 

image.png.4964a6f39443ec468da886bf560c3966.png


 

Sedma na Origina koliko vidim, a jedina diznijeva na toj listi. Mada dizniju, kada pogledaš da je glupava mala sirena remake postigla fine rezultate, se najviše isplati da muze re-makes i ćozdrica.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...