Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Pa kada smo kao konzumenti produkta SW naučeni da nam isporučuju bezumne jurnjave, tupave dijaloge i sl, i onda kada dobijemo likove kao što su Luten ili Mon Motma ostanemo u čudu.

Evo, još uvek se posipam pepelom što sam oplela po prethodne 2 epizode.

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Čitam da imaju problema sa viewershipom i pored odličnih ocena kritike. Izgleda da ipak show makeri znaju svoju publiku kad im poturaju one nebuloze. 

I Wire i Homicide su otkazani zbog slabe gledanosti, a posle otkazivanja su proglašavane za legendarne serije. Tako da ne čudi me ovo.

  • +1 1
Link to comment

Jebiga, SW ipak primarno gledaju deca. Zaboravimo to kad se nostalgično uživimo, a ova serija nema baš ništa da ponudi deci. Šta njima znači undecover agent rebela u centru moći i njegove govorancije o žrtvi i pretnji. 

Link to comment
9 hours ago, Mos said:

Jebiga, SW ipak primarno gledaju deca. Zaboravimo to kad se nostalgično uživimo, a ova serija nema baš ništa da ponudi deci. Šta njima znači undecover agent rebela u centru moći i njegove govorancije o žrtvi i pretnji. 

zar?

 

iz mog licnog babla, ogroman je broj odraslih koji gledaju. 
a iz jednog drugog (virtuelnog) babla, vidim da ima dosta tih matorih kojima se recimo svidja novi lotr a ne svidja andor.

sto mi vise ukazuje na glupost odrasle publike koja pravi problem s gledanoscu :)

(recimo i primer sa wire sto je dao @igoraki - serija je gadjala iskljucivo odraslu publiku ali je imala ocajne nilsen rejtinge i slabu gledanost jer je trazila paznju, razumevanje radnje i likova)

Link to comment

Ako je zaista tačno da Andor ima slabu gledanost, moram da otkucam da mi je baš drago.

 

Ceđenje suve drenovine, na način kako je to Dizni radEo otkad je kupIo Star Wars, nije moglo da traje \infty.

 

Izvol'te, napravite nešto novo (da nije vezano za Luk Skajvokera i tatka mu i taj vremenski period), imate igre, imate knjige, imate pare.

 

Ne nadam se uopšte da će to i da se desi, ako vide da ne idu serije, pre će prestati da ih snimaju nego da se potrude i rizikuju s novim pričama, ali nema veze, nekih stvari (filmova, serija) bolje i da nema (da se nisu snimile).

  • -1 2
Link to comment

Pa OK ondaK, sve OK.

Spoiler

Mislim, samo čitam upise: ja sam jedan od onih koji ni po koju cenu neće da gleda ništa više vezano za vremenski period od trenutka kad su našli midklorijane kod Anakina do Rejice Skajvokerice na Tatuinu (dok je zaljubljeno posmatraju Luk i Leja), pa se (kao) osećam prozvan. Taman posla da bi me smarala komplikovanija radnja i razrada likova i da 'oću samo da se cepaju lajtsejberima i to, samo me ne interesuje i nemam vremena da se opet, iz nekog novog ugla random, već poznatog lika, upoznajem sa poznatim sledom događaja.

 

Mislim, dajte nešto novo, gde se ne zna šta će da bidne na kraju, pa usput razvijajte nove likove (u toj novoj radnji).

 

Ako baš toliko niko (za dobre pare) ne zna da napiše ništa novo interesantno, onda jbg, to što ima, nek' razvlače do besvesti, ako im se isplati u smislu da ima ko to da gleda, samo napred.

 

Edited by stray cat
Link to comment
5 hours ago, Mos said:

To se zove HC fan :D Pogledaj Rogue One, Mandaloriana i Andor slobodno. Sve ostalo možeš nastaviti da ignorišeš jer ne vredi ni minut gledanja. 

 

Ma pogledao sam sve pre Andora. Rođa još i najbolje nešto što je Dizni snimio.

Spoiler

Ako moram da biram momente kad sam definitivno dig'o ruke (Rejica & forsizfimejl van svake konkurencije) izdvojio bih (kad već nisam to uradEo nakon fakin' Order 66a (mislim, zamislite da smo gledali Dart Vejdera kako 5 sati ganja preostale džedaje, umesto 5 sati Anakina)), to su:

- digitalizovani Luk (u fazonu daj im nek' ga ponovo vide),

- Vejder i Kenobi koji u potpuno čistoj situaciji nikako da dokrajče jedan drugog.

 

 

 

Edited by stray cat
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...