Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Meni isto bila ok epizoda sa doktorom, ali ne sad nešto zbog (dosadnog) plota već što su spustili malo kameru na ulice Coruscanta Imperial Centra. Mislim da SW ima previše epičnosti koja je izlapila vremenom i nikog više ne impresionira, fali te prizemnosti života u hive gradovima. Tu prašinu i dogadjanja ispod oblakodera je ciljao Andor i pogodio.  

 

 

 

 

Edited by Mos
  • +1 3
Link to comment
  • 3 weeks later...

Malo je spora Ahsoka, ali nije nezanimljivo. Npr, 3.epizoda ima usporen početak, ali kad počne akcija, u treptaju oka dođe odjavna špica.

Za potpuni užitak poželjno je i predznanje iz Rebelsa, pošto se direktno nadovezuje na tu seriju.

Link to comment
On 4. 5. 2023. at 12:08, Filozof manijak said:

spacer.png

 

So bad it's good :D Meni su ti debilni memes & spoofs jedina vrsta SW koji konzumiram poslednjih godina.

 

 

Pogledaću i taj vaš Endor™ jednog dana, ali frka mi je, šta ako mi se svidi? :unsure: U svakom slučaju mogu da se žalim što nema dovoljno evoksa.

  • Haha 2
Link to comment
28 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

So bad it's good :D Meni su ti debilni memes & spoofs jedina vrsta SW koji konzumiram poslednjih godina.

 

 

Pogledaću i taj vaš Endor™ jednog dana, ali frka mi je, šta ako mi se svidi? :unsure: U svakom slučaju mogu da se žalim što nema dovoljno evoksa.

 

 

LOL, pogledaj Andora. Možda bude i S2.

 

Ima golum, to je kao ćelavi evoks praktično :D

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Shan Jan said:

Drugari jel vredi Asoka?


Ne. 
 

@Weenie Pooh Andor nije ništa spec u generalnim okvirima, spor je i simple, ali za trenutni SW je Kum 2. 
 

Ako hoćeš pravi hard core gledaj Bobu Feta, 1 borca za pravdu i zaštitu Tatuinske nejači. Ono kad u Event Horizonu upoznaju Warp dok vade sebi oči tokom jebanja - to je nakon što su gledali Bobbu Feta. 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

+1

 

 Čak i ono dvoje Sitova su razrađeniji likovi nego lik po kome se zove serija. 

 

Rogue One mi sve više filmčina ipo od kako su počeli štancati ove serije. Mando prva i druga sezona i Andor se ne računaju. 

Edited by desboj
  • +1 1
Link to comment
18 hours ago, Weenie Pooh said:

 

So bad it's good :D Meni su ti debilni memes & spoofs jedina vrsta SW koji konzumiram poslednjih godina.

 

 

evo još jedne, i ova mi smešna jako :isuse:

 

spacer.png

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Imam utisak da će današnji klinci od 10 do 15 godina pamtiti The Boys i Peacemakera za real shit njihovog detinjstva, a Star Wars kao content koji su gledali njihovi vršnjaci naivci. Jer ovo nije sadržaj za decu koja su spremna da uživaju u maštanju. 
 

 

 

 

Edited by Amos
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...