Jump to content
IGNORED

Star Wars


Razzmatazz

Recommended Posts

Dok je Mando bio gledljiv, Boba donekle podnošljiv, ovo je takvo đubre po svim osnovama da nemam reči. Gledao sa džuniorom prve 3, jer voli. Madre deus, ta izvrtanja logike i opšteprožimajući krindž, najviše oličen u dijalogu.

Farscape je za ovo Šekspir i de Balzak zajedno u izvođenju Royal National Theatre.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Od tri epizode Andora mogla je da se napravi jedna poštena. Ovako su prve dve dve epizode, nepotrebno razvukle prilično jednostavnu priču u nedogled.

 

I da ne zaboravim, gledljivije je od Kenobija.

Edited by Arkadija
Link to comment

Prva epizoda… nako, moglo je da stane u 10 minuta ali dobro sad. Prva scena s onom dvojicom strazara ok, znamo iz rogue one kakav je lik, ostatak, meh bumo videli.

 

eidt slucajno na dizni plusu videh trailer za tailes of jedi, e to moze bit zanimljivo.

Edited by burekdzija
Link to comment
13 minutes ago, Arkadija said:

Meni se svidela 4.epizoda Andora.  Nemam pojma šta mi je.

Ja isto primecujem, interesantno. Nista spektakularno se ne desava ali sto serija odmice, meni vise prija da gledam. 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Meni Andor zvanično odličan, pa možda i najvernija SW stvar iz Dizni kuhinje. Nema girl bossinga, nema milion light sabera, ne kupuju nas slatkim lutkicama Jodinog sinovca, priča je plain i simple, puna blata i znoja kao što i treba da bude pobogu u periodu kad je vladala samo apatija, sivilo i beznadje. Nije shiny i nisi na ivici stolice dok gledaš, ali kad smo to bili poslednji put gledajući SW? U najboljem slučaju 2003., a u najgorem 1980. Glavni glumac je onako muto na francuski način, da je bio neko sa zrno više harizme bilo bi bolje ali taj bi onda opet morao da pravi witty fore u stilu Ryana Raynoldsa i ajmo sve opet u skeč milkšejk. 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...