Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Opet gledao Dnevnik masinovođe... Miloš Radović, Laza Ristovski, Mate Matišić... Mira Kara, Jasna Đuričić... Bog zna da li će ponovo spojiti takve majstore.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Link to comment
Opet gledao Dnevnik masinovođe... Miloš Radović, Laza Ristovski, Mate Matišić... Mira Kara, Jasna Đuričić... Bog zna da li će ponovo spojiti takve majstore.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk


Meni to nešto baš nije leglo, ono, dokaz da ne ide sve tako prost zbir da daje sigurica dobar rezultat...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
On 15.1.2022. at 19:05, Frank Pembleton said:

Meni to nešto baš nije leglo, ono, dokaz da ne ide sve tako prost zbir da daje sigurica dobar rezultat...

 

To je stalna diskusija o filmovima Miloša Radovića. Otprilike, svi obožavaju njegove scenarije i predloške za filmove, ali su kao razočarani ukupnim rezultatom.

 

Ja nisam. Volim i Dnevnik, i Čorbu od kanarinca, a Mali svet bih gledao svakog dana. 

Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

nada vojinovic? blink.png

hocu da kazem nemoguce.

sent from novi mnogo jak bubamoto.






 

 

Aha. Nada.

 

1 hour ago, radnik said:

 Rada? Bg hronika, niko kao ja? 

 

Ne brate :D Nada Vojinovic, glumica iz Tesne Koze, Radio Vihor zove Andjeliju, Laf u srcu, Nedeljni rucak... I jos par zanimljivih uloga.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...