Jump to content
IGNORED

Srpski film


Corkscrew

Recommended Posts

11 minutes ago, Frank Pembleton said:

Sa Čolićem mi se malo ne gađaju godine, da je on tada bio nepoznat...







... Shiit has hit the fan
 

pa do 1974 je imao samo par singlova... Prvi LP je imao 1975...

Link to comment

daleko je ovo od dobrog, prva polovina filma random nabacane epizode iz tominog života, bez ikakve priče koja bi trebala da bude kohezionitm faktor

 

pa bem mu miša gledali smo svi desetine filmova o muzičkim zvezdama i nijedan nije ima aspiraciju da oslika život od kolevke pa do groba. možda je razlog što ovo i nije snimano kao film, već kao serijskifilm čiji je sam bjelogrlić rodonačelnik

 

marić(toma) luta malo al uspeva da se pronađe po nekad, silvana i dr popac ko da su ispali iz pavić/šotrinog šinjela

 

mira k. pokidala, bukvalno klasa za sebe, i menadžer je dobar

 

sve u svemu šotratm za high class

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Koje godine je Evrovizija njegova bila?
Mislim, nebitno...







... Shiit has hit the fan
 

U pravu si, 73. je bio na Evroviziji...

 

ALi, čudno mi to, da nije imao još dve godina nijedan album... Mislim, ima još faktografskih "grešaka", Lepa peva pesmu sa kraja 80ih u jednoj sceni iz ranijih godina, na primer...

 

ALi, nije poenta filma u faktografiji, kao što si i rekao...

 

Ja sam ga sinoć treći put gledao, meni je lagao i treći put, ali ne kao prvi... Prvi put me je baš, baš odvalio...

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

 menadžer je dobar

 

 

On je meni najjači lik u filmu, što se glume i pojave tiče...

 

I promena njegove odeće kroz vreme je odlična... Tačno odslikava sve trendove™ u narodnoj muzici, tokom vremena... Toma, imam  osećaj da je ceo film nosio 2 sakoa...

  • +1 3
Link to comment

Mene “uradio” onaj kraj yugonostalgije u Sarajevu. 
Inace, tokom celog filma su me uznemiravale perike svih vrsta, kao da je neki studentski maskenbal.

Link to comment

Los scenario, zasluzio je bolji film. Nema to veze sto mene ne radi njegova muzika, prosto je lose napisano. Posle ne pomaze ni sfrj scenografija ni sitni celebrity poeni. Prosto ovako se ne radi filmska prica.

  • +1 1
Link to comment

Nije mi se dopao na prvo gledanje, ali zato na drugo mi je još gori. Ono, filmski turbo folk, trešina upakovana u šareni papir,  gomila ničega, ceo film je kao da su pravili novogodišnji program posvećen Tomi, pa je to niz skečeva. Kolutanje očima jedina emocija™

 

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

73

 

Ja gledao jos jesenas, i isto ko sara, ravnodusan sam bio ko daska. Nisam razumeo zasto je napravljen film

 

Iz istog razloga zasto je Toma bio popularan. Vole ljudi tugaljive pesme o nesrecnoj ljubavi i patnji. Ko nije lomio case po kafanama, taj ko da nije ni ziveo..

Link to comment

Ali da za 2 i kusur sati filma nema mesta za Kafana je moja sudbina?!? Ubacili od Crnog leptira preko Night in white satin a za bukvalno ličnu kartu™ nije bilo mesta!

 

Meni je sasvim ok što se mešaju godine/dogadjaji i oni fleš bekovi sa mladom romkinjom, imam utisak da mu je stvarno tako i bilo

u glavi.

 

A menadzer jeste dobar, kao da je ispao iz serije Vinil. 

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Tamara Dragičević 

 

 

 

E meni ona onako, bagovalo je čak i otvaranje usta uz plejbek, mada svaka čast na tome što je vrlo lepa i seksi tako kostimirana i uspela je da prenese vajb seksi pevačice, kosa volumen, lak za kosu, dekolte, minić i sve redom. 

 

 

Film mi je jedan super sranje plićak film u najboljem smislu te reči (zato ne mogu da analiziram scenario i to, nisam očekivala vrhunski rad) i plakala sam baš, mada nije da imam visoke kriterijume za plač inače. 

 

Edited by Taihoskopija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...