Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

da, kada uradi neko ko zna

ja pokušao, nije uspelo zadovoljavajuće sad dal zbog paste ili mog skila ne znam

 

kada su ispolirali u perionici bilo je tip top

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
9 hours ago, copkillah said:

je l postoji neka pasta ili tako nešto za poliranje sitnijih ogrebotina a da to ima smisla?

Nema smisla :Jova:

Edited by bios
  • Hvala 1
Link to comment

@copkillah zajebavam se, otud Jova. Htedoh da kažem da se poliranje kao takvo ne isplati, ali to sam samo ja. Enterijer ću još i da nalickam jer tu providim vreme, a za spolja me je mnogo manje briga. 

  • +1 1
Link to comment

sta se desilo sa kilerom, pao rebrend, plus ima stoje neka nova kola na prodaju, mazde neke itd

Link to comment
On 22. 5. 2024. at 3:27, copkillah said:

je l postoji neka pasta ili tako nešto za poliranje sitnijih ogrebotina a da to ima smisla?

 

trazi na youtubu, imas milion klipova o tome

Link to comment
On 30. 5. 2024. at 14:13, Mr.Mxyzptlk said:

sta se desilo sa kilerom, pao rebrend, plus ima stoje neka nova kola na prodaju, mazde neke itd

 

Kiler, as in Kiler u Tošinom? Jbt vozim tuda na dnevnom nivou, nisam primetio. Možda kada bi me vozili...

Link to comment

na tosi, da  prodjem nekad do lidla onom ulicom iza. ceo servisni deo im je nasminjan i tu bleje neke nove mazde i jos kojesta.

 

kao da im je neko grunuo brdo love na racun

  • +1 1
Link to comment

jel video neko rodriga?

 

mnogo smesno ovo poredjenje zidana sa belingemom

Link to comment
Posted (edited)

Moguće je da su me danas uslikali kad sam obišao glupi stojadin koji je išao 30km/na ulazu u jednu selendru. Ako jesu, to će biti brzina i preticanje gde to nije dozvoljeno.  :isuse:

 

Bem ti Zastave, to je sad na drumu kao da se voziš taljigama.

Edited by napadaj
Link to comment

Zaboravih pitanje haha

 

Koliko brzo stižu pozivi od sudova, ako je neko dobio skoro?

 

Ne bavim se tim stvarima, pa nemam pojma.

Link to comment

Oko mesec dana... Proveri koja ti je adresa prijavljena u MUP, da ne ode na neku drugu (prijavljen na Banjici, zivis u Zemunu)...

  • +1 1
Link to comment
29 minutes ago, napadaj said:

Moguće je da su me danas uslikali kad sam obišao glupi stojadin koji je išao 30km/na ulazu u jednu selendru. Ako jesu, to će biti brzina i preticanje gde to nije dozvoljeno.  :isuse:

 

Bem ti Zastave, to je sad na drumu kao da se voziš taljigama.

 

kamera ili ručno?

 

misim ako je ručno, onda te zaustave, nisam siguran da tako mogu da ti šalju čestitke

Link to comment

I ja mislim da neće stići ništa i da im je auto samo bio parkiran, jer niti sam video kameru, niti je iko od njih stajao kod auta, a čini mi se da nisu bili ni u njemu.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...