Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

pošalješ izjavu o tome šta se desilo(šlep, kartica u kolima na šlepu, auto put plaćen za šlep vozilo) i karticu iz vozilana

 

jp putevi srbije

ustanička 64

11000 beograd

 

i prst u uvo

 

e

onavezno uz izjavu pošalji nenaplačenu karticu

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Sad cu da odem tu kod nas do naplatne da pitam, mozda mogu da se postedim pisanja izjave i to nego samo da platim koliko treba naknadno

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Da, mene kad su šlepali sa autoputa zbog probušene gume, proveravali smo da li je očitao i tag sa automobila osim sa šlep kamiona, kaže majstor da njima naplate kaznu od 20k dinara (ako se dobro sećam) ako auto koji šlepaju nije platio putarinu. 

  • +1 1
Link to comment

Nama nije ocitao tag sa auta na slepu, pa smo, nakon prolaska kroz rampu izvadili tag iz auta da se izvrsi naplata, mada nas je radnik sa naplatne ubedjivao da moze da se prodje i bez ocitavanja. 
Mislim da si u prekrsaju ukoliko izadjes sa autoputa bez placanja putarine i da je to najbolje odmah platiti.

Link to comment

Ne bi bio problem toliki da se auto vodi na mene nego sam produzio registraciju na prethodnog vlasnika dok ne prodam i necu njemu da napravim frku. Jedva sam nasao karticu, moram sto pre to da resim nekako.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
On 23.4.2022. at 10:00, Zli Gli said:

zvao druga s prikolicom da dodje po mene.

 

Jedan čitao sitna slova pa mi reče, AMSS pomoć na putu se vezuje za auto. Vozzi pomoć na putu se vezuje za osobu nebitno šta voziš dolaze po tebe, možda ti se to isplati više od cimanja ljudi?

 

Takođe, u AMSS sitnim slovima nigde ne piše transport putnika dok ovi to naglašavaju.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Obustavljena i Pasatu pa se niko ne smeje. U evropi od limuzina ostali Skoda, Seat i Pezo ostalo kaput. Vele svi oce dzipove.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment
opa, to nam se [mention=739]Moća[/mention] obogatio, kupuje se afto od 12k€, kupuje se TV...
Gleda se auto [emoji38]ol: mora prvo Pezo da se proda frust.gif

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk


Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...