Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Pokusavam da komuniciram sa nekim ko prodaje Golfa 5icu u Italiji i gospodjica gospodja nece ili ne zna engleski pa parlamo italijanski uz moje koriscenje gugl translejta koji nije bas idealan za ovako bitne stvari. Jel mogu ovde da okacim nesto sto treba da mi se prevede ili tamo negde u jezickom delu foruma?

Link to comment

Napisah hostu tamo na Jeziku, mrzi me ovde da ponavljam jbg.

Nego, jel Golf sedmica prodajan auto? Konkretno 1.6 TDI sa 105 konja, 2013. godiste, sa pravih njemackih 205 tisuca km. Crni, ljep, limarija i motor i sve na mestu, navigacija cuda muda... Mogu da ga dobijem ocarinjenog za 8500, mozda cak i nesto sitno ispod, a po oglasima osim jednog belog nebitnog idu od 9500 pa do mnogo vise, prosek recimo 10 i po do 11. Da se rokne na 10 i po u oglas i proda za 9900 u razumnom roku, malo li je na ovu krizu...[emoji3]



Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment

Ja mi ne bi dao 9 i po glava za auto otprilike nikad, osim da imam jako mnogo ali onda bi uzeo nesto mnogo skuplje i bolje. Kad das 10 za auto, definitivno nisi raspala sirotinja raja ali nisi bas ni neki bogatun, realno. 

Link to comment
10 minutes ago, Zli Gli said:

Ja mi ne bi dao 9 i po glava za auto otprilike nikad, osim da imam jako mnogo ali onda bi uzeo nesto mnogo skuplje i bolje. Kad das 10 za auto, definitivno nisi raspala sirotinja raja ali nisi bas ni neki bogatun, realno. 

jel bi ga dao meni za 9.2 da imam keš

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...