Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

Zveknuo sam danas iznad levog prednjeg točka karoseriju, pokušavajući da se prvo uparkiram, pa isparkiram iz uzanog prostora između znaka i parkiranog automobila... Sva sreća, udario sam znak, ne parkirani auto...

 

Koliko da očekujem da će me u ovlašćenom servisu izuti za ispravljanje i farbanje? Će bude više od 200€?

Link to comment

Će bude više od 200€?

 

Daj sliku štete... Ako nije previše, možda može i da se vrati lim i sredi bržim načinom. Ali i ako moraš da radiš celo krilo /ispravljanje, gitovanje, farbanje/, svakako ne bi trebalo da bude više od 200e. 

Link to comment

sto ides u ovlasceni za to?

Pod garancijom mi je... Bojim se da će me drkati i za druge stvari, koje mogu da se dese kasnije, ako ovo odradim negde drugde...

 

@MIlan

 

Ogulila se farba do kraja i dosta ružno se lim isavijao, mislim da će morati da se skida i pegla...

 

Kako sam popizdio danas, nije normalno, zbog toga... I to sam popizdio još više, jer sam sam kriv ..

Link to comment

Ne bi trebalo vise tj. 100% nije vise. Verovatno? zavisi i od auta, ali po delu farbanja uzimaju 70-tak evra. Prilikom parkiranja to ne moze biti neka steta da ima nesto posla mnogo.

Ali kako ti se to desilo? Gde si gledao? Ja sam par puta kako retrovizor odvalio :)

Link to comment

Ne bi trebalo vise tj. 100% nije vise. Verovatno? zavisi i od auta, ali po delu farbanja uzimaju 70-tak evra. Prilikom parkiranja to ne moze biti neka steta da ima nesto posla mnogo.

Ali kako ti se to desilo? Gde si gledao? Ja sam par puta kako retrovizor odvalio :)

Pa u jebenoj Ustaničkoj u BG, ugledam mesto između saobraćajnog znaka i auta, i procenim da ima prostora...

 

I ne zakosim dovoljno, uđem i skontam da ću raspizditi retrovizor o znak, i krenem u rikverc, a  ne ispravim dovoljno volan i zakačim tim delom... Samo sam čuo skrrriiikkkkrrr...

 

Jbg..

Link to comment

ali kako mogu znati da si to radio u nekom drugom servisu ako ti urade kako treba? kapiram da samo treba da se ispegla i prefarba.

Link to comment

Dešava se, jbg. Džabe nerviranja... Biće to kao novo, rutinske su to stvari za iole dobrog majstora. 70e za deo je poprilično dobra cena, rekao bih 100e minimum kod nekoga ko je kvalitetan. Možda grešim.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...