Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

I konacno, pred novu godinu, kupih Insigniu. I super je.

 

Ali na prvi izlazak van grada, izleteo mi jedan pas na ibarskoj, i nisam imao gde, i na zalost sam ga udario. On je posle uspeo da ustane i skloni se sa puta, pitaj boba da li je preziveo. I tako ja stignem na odrediste i pogledam napred masku, i od udarca, pukla je plastika oko svetala za maglu. Jedno je upalo unutra, a drugo se jos uvek drzi sa jedne strane. Svracao sam u ovlasceni servis u povratku, koji mi je bio usput, em nisu radili tad, em su mi rekli da je bolje da nadjem nekog ko vari tu plastiku, i da mi to zavari iznutra. Pa mi treba preporuka za takvog majstora, ako neko zna mozda? To valjda i limari rade ili gresim?

 

A druga stvar, posto sam pre Insignije vozio Renoa, znam sve majstore po BGu, i imam coveka koji ga odrzava, pa mi treba tako neki dobar majstor i za Opela, da mogu da odradim i servis, i gde bih generalno odrzavao auto, jer mi se ne ide kod ovlascenih hohstaplera. Znam za tog nekog Ristica, ali mi je on predaleko, ostaju mi Mijatovic i Krajinovic. Ima li neko iskustva sa ovima?

 

Ili neki drugi servis, samo da je u BGu.

Link to comment

onda vidi s majstorom

 

Danas pokazivao auto drugaru i reko da vidis koja im je boljka, kad ono zakljucava i gepek. Valjda otopilo pa opet zaledilo :D

Link to comment

I konacno, pred novu godinu, kupih Insigniu. I super je.

 

Ali na prvi izlazak van grada, izleteo mi jedan pas na ibarskoj, i nisam imao gde, i na zalost sam ga udario. On je posle uspeo da ustane i skloni se sa puta, pitaj boba da li je preziveo. I tako ja stignem na odrediste i pogledam napred masku, i od udarca, pukla je plastika oko svetala za maglu. Jedno je upalo unutra, a drugo se jos uvek drzi sa jedne strane. Svracao sam u ovlasceni servis u povratku, koji mi je bio usput, em nisu radili tad, em su mi rekli da je bolje da nadjem nekog ko vari tu plastiku, i da mi to zavari iznutra. Pa mi treba preporuka za takvog majstora, ako neko zna mozda? To valjda i limari rade ili gresim?

 

Ne rade svi, ali i ti koji ne rade znaće da ti kažu ko se bavi time.

Link to comment

koliko je važenje stare dozvole. ne vidi se najbolje, pa se dvoumim da li mi dozvola važi do 2018. ili je isteklo prošle godine

u poslednjih 6 meseci zaustavljali su me nekoliko puta, valjda bi neko video

:huh:

 

 

koja je najjednostavnija procedura za zamenu iste?

Link to comment
 

Pa ako je auto iz Švajcarske, to je bilo i očekivati - istrenirali ga na alpski pičosmrz.

 

 

 

Iz Austrije je auto ali je zanimljivo da je u avgustu ili septembru, zaboravih vec kad sam ga kupio, palio teze nego sad. Ono, verglalo je x puta po 4-5 sekundi na 20-30 stepeni, a sad uglavnom lagano ili nekad ujutru po 1-2 sekunde i upali. Nema bas logike ali je tako, jebem li ga.

Edited by Zli Gli
Link to comment

@ Cutura

 

Pa ne, sve nesto danas cu sutra cu, pa se malac prehladio, pa neko cimanje na poslu, pa slavio u petak-sve se nesto namestilo. A svakako moram do majstora zbog par sitnica.

 

 


Btw auto je bio sa ganc novim gumama za obe sezone, pitam se kako ce to izgledati leti?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...