Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Hoću da pikam Age of Empire 2 protiv klinca, naravno na oba kompa su verzije sa trafike. Zna li neko kako da to izvedem? 

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Leto '97. kod babe i dede u vikendici. Jul dugačak kao godina, pročitao Sto godina samoće i taman što mi pimpek nije otpao od drkanja shvatim da sam doneo neke diskete sa igricama kupljenim kod sumnjivog Grka iz komšiluka u Vojvode Prijezde. Na disketama Warlords II. Majku ti božiju, sunca više nisam video do septembra. 

 

Par puta probao na emulatoru ali nikada dovoljno vremena da se posvetim onako fino nenormalno, opsednuto kao nekad i evo jutros nadjem ponudu na GOGu za 5.59 evroa Warlords i Warlords II (ima i trojka da se pazari ali mi ona nije prijala koliko se sećam). Pošto @*edited by mod ne sme više da zove na Ark Novu, sve ću da predjem, sveeeeeee. 

 

Deluxe verzija je u pitanju pa će moći da se proba i Evropa 1910-1920, sa Otomanima naravno. :) 

  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment
On 16. 6. 2023. at 15:48, John Coltrane said:

Hoću da pikam Age of Empire 2 protiv klinca, naravno na oba kompa su verzije sa trafike. Zna li neko kako da to izvedem? 

Par godina nisam igrao, ali koristili smo Zero Tier za igranje u mreži

Link to comment

Ja razmisljam kako da oslobodim dovoljno prostora na disku, pre nego sto izadje Baldur´s Gate 3 (nije mi preostalo previse vremena).:rolleyes:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...