Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Nakon par restartova, odlucio sam da odmah krenem do Neketake. Trenutno su likovi oko 9. nivoa i stoji da postajemo prejaki za protivnike, mada to meni ne smeta, posto zbog toga i resavam side questove (za par misija sam jos uvek preslab). Balans nije sjajan (najblaze receno), a i mene mrzi da se prepucavam topovima, vec odmah skejlujem brod protivnika.

Meni je prvi deo vise legao, mada sam koncept deluje bolje.

 

Imam instalirano mali milion naslova, ko ce sve stici odigrati. Ghost Song je recimo prilicno dobra metroidvania.

FF7 remake bih odavno priveo kraju, da nisam saznao da ce igra imati 3 dela. 

Everspace 2 je dosta dobar, no pomalo pretezak za moj ukus (sav novac potrosim na opravljanje broda).

Konacno sam zapoceo Tyranny i cini se da cu pre njega zavrsiti nego drugi deo Pillarsa. Stoji da nikada nisam vodio evil party (eventualno neki clan ekipe uleti negde), no rekoh da probam i to.

Hard West 2 je dobar takticki RPG, sa pristojnim razvojem likova, odnosno uklapanjem individualnih skillova.

 

Na cekanju su (a vec instalirani), Valkyrie Elysium, Tactics Ogre-Reborn, Absolute Tactics, Octopath Traveler 2, Crisis Core.

 

Da, igram i Atelier Ryza (prvi deo), kako bih postepeno stigao do treceg, za koji vidim da su recenzije dosta dobre.

Edited by Miljenko
Link to comment
  • 2 weeks later...
Quote

To celebrate Metro: Last Light's 10th Anniversary, the original Complete Edition of the 2013 game will be available for free on Steam from 18-25 May.

 

takodje

 

Quote

Death Stranding (PC) is free to keep via Epic Games Store.

Promo will last 1 week and once claimed, the game is yours to keep forever

 

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, goofs said:

Nije li Mortal Kombat 1 ono sto smo igrali kao klinci? :huh:


Soft reboot, a priča se nadovezuje na MK11. 

  • +1 1
Link to comment

lol, upravo mi nudi Mortal Kombat X na Steamu za 5 evrica.

 

Ima li poente uzimati X ako imas 11? Meni su od Injusticea to sve iste igre, samo drugi karakteri i malo neke dodatne munje.

Link to comment
On 28. 4. 2023. at 22:06, steins said:

Ajde da mi pomogne neko ko se razume u konzole - oću klincu da pazarim Doom Eternal za Nintendo Switch - i ima na Gejmsu ali piše nešto Code in a box

Jel zna ko da mi objasni šta je to? 

Kontao sam da je to neki kod koji se koristi kad skineš igru odnekle, ali je problem što naš region ne može da se uloguje na onaj sajt za Switch tako da nemam ideju kako bi to moglo da ide sa tim kodom? 

 

Svako iskustvo je dobrodošlo

 

Za slučaj da se nisi snašao - ne baš.

 

To "code in a box" je znak da se kartridž koji bi trebalo da sadrži igru pakuje u kutiju onako bezveze, ili čak da se ne pakuje uopšte. (Igre su obično mnogo veće nego što kartridž dozvoljava.) Dakle, ono što plaćaš je kod napisan unutar kutije; kad ti stigne, ti ga ručno ukucaš u Nintendo store (ili kako se već zove ono sranje gde ima više novčića nego igara), i lepo svučeš igru na konzolu.

 

Ne znam da li zaista pokušavaš da kupiš fizički primerak kutije, da ti ga neko pošalje iz Japana ili Amerike, ali ne isplati ti se da plaćaš prekookeanski transfer. Ako možeš da nađeš igru na storu regularno i jednostavno je skineš, bolje uradi to.

 

BTW da se uloguješ na Switch sajt možeš, koliko se ja sećam, iako nisam odavno bio. Samo nemoj pri registraciji da pišeš da si iz Srbije ako je zemlja na nekoj haram listi.

Link to comment

Evo i ja tek sad videh- dakle Steins ako vec imas nalog iz Srbije, napravi drugi ali stavi neku drugu zemlju, ja sam stavio dal' UK dal' Severnu Irsku, sad ne mogu da se setim, i posle oputeno skidas iz store-a sve sto hoces. Sajt dekudeals prati i sve moguce popuste i akcije za switch igre pa baci pogled i tamo povremeno, naidju neke super ponude.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, goofs said:

lol, upravo mi nudi Mortal Kombat X na Steamu za 5 evrica.

 

Ima li poente uzimati X ako imas 11? Meni su od Injusticea to sve iste igre, samo drugi karakteri i malo neke dodatne munje.

Imam i jedan i drugi, i u 11 mi baš nedostaju neki stari klasični likovi kojih nema, a ima ih u X

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...