Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Da. City of Abandoned Ships, to i sada imam instalirano. Sa pomenutim modom je odlican. Ubacio sam muziku iz svih mogucih filmova sa gusarskom tematikom.:tongue: Pocinje borba na moru i krece muzika iz Cutthroat Island.

Link to comment

Jos jedan plus za Pirates! Svako malo ih ponovo odigram, ni dan danas mi nije jasno da nisu ni pokusali neki nastavak.
Nikad necu zaboraviti dan kada sam dobio novi laptop koji je mogao da potera Remastered verziju (koju sam unapred 'nabavio') samo da bih nakon sto sam poterao igru shvatio da imam skracenu tastaturu na lapu. 

Link to comment

I mene cudi da nakon one verzije iz 2004. nije uradjena neka gde ce uklopiti sve ono sto je falilo iz originalne igre (Silver Train recimo). Drugara je nervirao ples, a ja sam isti igrao toliko puta, da sam znao bukvalno svaku kombinaciju napamet.:rolleyes:

Voleo bih da broj blaga nije bio ogranicen, vec da su se mogla traziti od pocetka do kraja, ako to neko voli (kao kod originala). Macevanje je previse zavisilo od refleksa na novijoj verziji, mada je koncept starenja ok odradjen. Takodje bi kod trazenja delova mape, mogli varirati oni koji poseduju istu.

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

I mene cudi da nakon one verzije iz 2004. nije uradjena neka gde ce uklopiti sve ono sto je falilo iz originalne igre (Silver Train recimo). Drugara je nervirao ples, a ja sam isti igrao toliko puta, da sam znao bukvalno svaku kombinaciju napamet.:rolleyes:

Voleo bih da broj blaga nije bio ogranicen, vec da su se mogla traziti od pocetka do kraja, ako to neko voli (kao kod originala). Macevanje je previse zavisilo od refleksa na novijoj verziji, mada je koncept starenja ok odradjen. Takodje bi kod trazenja delova mape, mogli varirati oni koji poseduju istu.

 

Ja i zena se podelili, ona plesala i macevala se a ja raskantavao brodove.:D

Link to comment
2 hours ago, Miljenko said:

Da. City of Abandoned Ships, to i sada imam instalirano. Sa pomenutim modom je odlican. Ubacio sam muziku iz svih mogucih filmova sa gusarskom tematikom.:tongue: Pocinje borba na moru i krece muzika iz Cutthroat Island.

 

Ima li taj mod negde da se torentuje?

Link to comment
3 hours ago, Zlurad said:

Flt.bin je kod mene 14.3 giga. Kod tebe je nesto veći. Uzmi rechekuj fajlove u torentu pa skini ponovo. Evo ja instalirao, brz ikakvih problema (mozda je neki rar sjebao .bin pa ga povecao)

 

14.3 je i kod mene kad se pogleda iz torrent klijenta, ovo gore sa 15 je skrinšot iz raspalog Windows Explorera koji ume da prikazuje veličinu foldera i fajlova pogrešno.

 

Rechekovao sam već danas, sve bilo OK, obrisao i na brzinu svukao ponovo - ista stvar. 

 

Nemam pojma u čemu je problem, nikad mi se ovo nije dešavalo, ali nije ni bitno, sačekaću neki drugi torrent.

Link to comment
3 hours ago, harper said:

Doduse, ja sam los i sporadican igrac, uglavnom se drzim igara koje su matore i nisu zahtevne ni za mene ni za kompjuter.

 

Padni mi na grudi! :D 

 

Probaj Sekiro: Shadows Die Twice, igra godine 2019, nije mnogo zahtevna a neviđeno rewarding. Meni je godinu dana trebalo da je pređem i odmah je počela da me vuče da krenem ponovo. Žena počela 6 meseci posle mene i trenutno je na poslednjem bosu, znači može da izgura i potpuni amater ako je dovoljno uporan.

 

 

Bilo bi zabavno ako se ispostavi da je svaki forumski kežual prešao Sekiro pre 1 pro gejmera kakav je @Calavera

 :ohmy:

  • Hvala 1
Link to comment
7 hours ago, harper said:

 

Ima li taj mod negde da se torentuje?

Ima moddb.com, pa potrazi pod modovima. Zadnja verzija se najverovatnije moze naci na piratesahoy sajtu, posto se oni bave iskljucivo gusarskom tematikom.

Edited by Miljenko
  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Bilo bi zabavno ako se ispostavi da je svaki forumski kežual prešao Sekiro pre 1 pro gejmera kakav je @Calavera

 :ohmy:

 

kežuali će morati ozbiljno da požure, s obzirom da sam ja već dobrano zagazio u sekira :sleep: juče porazio onog konjanika pred kapijom, pre neki dan pala ledi butterfly, napredujemo džinovskim koracima... za sad mi je najveći problem bio chained ogre s obzirom da do tad nisam bio upoznat sa stealth deathblow mehanikom pa sam insistirao da mu oba healtha skinum na pošten način, ko neka budala :dry:

Link to comment
3 hours ago, Calavera said:

kežuali će morati ozbiljno da požure, s obzirom da sam ja već dobrano zagazio u sekira :sleep: juče porazio onog konjanika pred kapijom, pre neki dan pala ledi butterfly, napredujemo džinovskim koracima... za sad mi je najveći problem bio chained ogre s obzirom da do tad nisam bio upoznat sa stealth deathblow mehanikom pa sam insistirao da mu oba healtha skinum na pošten način, ko neka budala :dry:

 

O, pa svaka čast, 2 bosses down 11 to go, to je negde petina igre. I kakvi su rani utisci? Jel' uživaš u koridi trenutno?

 

BTW kako si backstabovao ogra, zar se ne trigeruje on čim mu priđeš? U stvari kapiram, pobegao si nazad pa mu pritrčao dok se penjao uz stepenice :D To meni nije palo na pamet kad sam igrao, tek sad kad si rekao skapirao da je moguće.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

odlično je za sad, uopšte mi ne nedostaju rpg elementi iz ostalih soulsova™. juče odradio onaj setpis sa džinovskom zmijom u planini, podsetilo me koliko fromovci umeju da nameste taj neki kvazi-bosfajt tokom regularnog gejmpleja, ko đura u bloodborneu ili zmajevi u souls igrama.

 

nisam ni ja bekstebovao ogra, skinuo mu oba healtha pošteno, kasnije gledo na reditu kako su drugi prolazili protivu njega i tek tu saznao za beksteb. naučenu lekciju sam zato primenio protiv juzoua, čak sam spasio i onog matorog što mi je tu đentlmenski pomogao :happy:

Edited by Calavera
  • Wub 1
Link to comment

Ja tog samuraja nisam ni pomišljao da spasem, toliko me je Juzou urnisao da sam bio na ivici da batalim, suzu pustio kad sam ga nekako dokrajčio. Zato je posle Lady Butterfly pala iz prvog pokušaja :flex:

 

BriskImperturbableAidi-max-1mb.gif

 

Džinovsku zmiju ćeš sresti ponovo kasnije, ne brini, doduše kao opcionog bosa.

 

Ceniš da ćeš završiti Sekiranje dok izađe Elden Ring? Mene nešto ta estetika ne radi za sada, open world i multiplayer me još manje privlače, ali probaće se bože zdravlja.

Link to comment

mislim da si me pomešao sa sobom, ja ću ovo završiti za maksimalno mesec i po :D postaviću tu i tamo neki video bosfajta da se vidi kako napredujem, ovo do sad nije bilo mnogo filmično™ pa se nisam ni trudio. fora kod samuraja je da prvo središ sve oko juzoua, sakriješ se dok te ne izgubi iz vida, prišunjaš se za stealth deathblow i tek onda aktiviraš samuraja da mu odvlači pažnju dok ga ti sečeš sleđa.

 

nisam siguran kako će elden ring ispasti, nadam se da neće biti samo open world dark souls ko što je izgledalo do sad. mislim, igraće se, to i ne dolazi u pitanje, no nisam ni ja baš nahjapovan za njega. ranije sam bio zainteresovan zbog grrma, ali cenim da se njegov doprinos završio tako što je naškrabao par stranica o istoriji tog settinga, a ovo što mu provlače ime kroz svaki trejler je samo reklama.

Edited by Calavera
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...