Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Kao nekom ko se lozi na plovidbe i jedrenjake, narocito sa karipsko-gusarskim temama, nista mi nije trebalo da otkrijem zezalicu zvanu King of Seas. Pojede mi gomilu sati poslednjih nekoliko dana.:sad:

Link to comment
1 hour ago, renne said:

imaš na rar begeu koji dobro radi

 

Fairlight? Taj sam i skinuo, ne kapiram zašto neće.

 

jLLVwRS.jpg

 

"Pause Music" je sivo, reko' možda ga tu nešto buni, ali...

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Kao nekom ko se lozi na plovidbe i jedrenjake, narocito sa karipsko-gusarskim temama, nista mi nije trebalo da otkrijem zezalicu zvanu King of Seas. Pojede mi gomilu sati poslednjih nekoliko dana.:sad:

Teska navlaka. Sto je najgore, nasao sam jos 2-3 naslova, takodje teska za prekinuti igranje.:rolleyes:

Link to comment
4 minutes ago, Miljenko said:

Teska navlaka. Sto je najgore, nasao sam jos 2-3 naslova, takodje teska za prekinuti igranje.:rolleyes:

 

Sad ako ti kazem da ih udelis s drugom sapatnickim znam da radim na svoju stetu.:laugh:

Link to comment
 
Fairlight? Taj sam i skinuo, ne kapiram zašto neće.
 
jLLVwRS.jpg
 
"Pause Music" je sivo, reko' možda ga tu nešto buni, ali...
Flt.bin je kod mene 14.3 giga. Kod tebe je nesto veći. Uzmi rechekuj fajlove u torentu pa skini ponovo. Evo ja instalirao, brz ikakvih problema (mozda je neki rar sjebao .bin pa ga povecao)
Link to comment

Da, skoro da sam duplirao post.:rolleyes:

Mene nervira sto jos nije uradjen remake  Final fantasy 6. Mozda i najbolji naslov celog serijala. Poslednji deo nikako ne uspevam da pokrenem. Instaliras nesto od 100 GB i corak.

Edited by Miljenko
Link to comment
58 minutes ago, harper said:

 

Sad ako ti kazem da ih udelis s drugom sapatnickim znam da radim na svoju stetu.:laugh:

Pomenuo sam neke pre par postova. Dust to the End je u Fallout miljeu, gde je poenta organizovanje karavana na pocetku, a kasnije i baze, infrastrukture, proizvodnje, te tehnologija.

Expeditions-Conquistador te stavlja u ulogu vodje pohoda, koje su Spanci imali 1518. i 1520. godine, na Karibima, odnosno u Meksiku. Mikromenadzment, uklapanje tima, pristup resavanju problema na terenu i neizbezna borba. Igra nije bas nova, no ja sam je otkrio skoro.

Da ne pominjem detaljnije, klasicne RPG naslove, The Legend of Heroes-Trails in the Sky (ima dosta teksta za citanje, no prica, likovi, svet, sve je odlicno uklopljeno). Treba reci serijal ima 3 naslova, pa drugi iz istog miljea 4 (ako me secanje sluzi). Tu je i Persona 5, koju sam konacno u prilici da probam, u PS3 verziji preko emulatora, gde se skoro nista ne mora podesavati. 

Bolje da stanem.

Link to comment

Tempest i sve varijacije (iole pristojno odrađene dezinsekcije) Sea Dogs. Mada je meni oo duhu Pirates! od Sida Majera i dalje najveći klasik tog žanra, iako mi je žao što recimo nema napredniju mehaniku borbe kao Sea Dogs.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Miljenko said:

Pomenuo sam neke pre par postova. Dust to the End je u Fallout miljeu, gde je poenta organizovanje karavana na pocetku, a kasnije i baze, infrastrukture, proizvodnje, te tehnologija.

Expeditions-Conquistador te stavlja u ulogu vodje pohoda, koje su Spanci imali 1518. i 1520. godine, na Karibima, odnosno u Meksiku. Mikromenadzment, uklapanje tima, pristup resavanju problema na terenu i neizbezna borba. Igra nije bas nova, no ja sam je otkrio skoro.

Da ne pominjem detaljnije, klasicne RPG naslove, The Legend of Heroes-Trails in the Sky (ima dosta teksta za citanje, no prica, likovi, svet, sve je odlicno uklopljeno). Treba reci serijal ima 3 naslova, pa drugi iz istog miljea 4 (ako me secanje sluzi). Tu je i Persona 5, koju sam konacno u prilici da probam, u PS3 verziji preko emulatora, gde se skoro nista ne mora podesavati. 

Bolje da stanem.

 

Bolje nemoj.:D

 

Nista od ovog nisam igrao i nije mi poznato. Doduse, ja sam los i sporadican igrac, uglavnom se drzim igara koje su matore i nisu zahtevne ni za mene ni za kompjuter.

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Tempest i sve varijacije (iole pristojno odrađene dezinsekcije) Sea Dogs. Mada je meni oo duhu Pirates! od Sida Majera i dalje najveći klasik tog žanra, iako mi je žao što recimo nema napredniju mehaniku borbe kao Sea Dogs.

 

Tempest igrao i dosadilo mi, ove Akeline naslove sam sve prosao. Cak sam pisao njihovom direktoru da se raspitam kad ce Age of Pirates 3 i da li ce uopste. I lik mi 'ladno odgovorio.:laugh:

  • +1 1
Link to comment

Age of Pirates 2 i Gentlemen of Fortune mod daju verovatno najbolji igru tog zanra. Pravo je uzivanje nabaviti/osvojiti svaki novi tip broda. Startna frustracija je naravno imati dovoljno dobrog kormilara, kako hendikep ne bi bio preveliki.

Edited by Miljenko
  • +1 1
Link to comment
Just now, Miljenko said:

Age of Pirates 2 i Gentlemen of Fortune mod daju verovatno najbolji igru tog zanra. Pravo je uzivanje nabaviti/osvojiti svaki novi tip broda. Startna frustracija je naravno imati dovoljno dobrog kormilara, kako hendikep ne bi bio preveliki.

 

City of Abandoned Ships? Steta sto je jos malo nisu ispolirali pre nego sto su je pustili. Razumem da je namenjena ozbiljnim igracima koji ne vole da ih vodi kursor po mapi kad kliknu neku misiju ali neke stvari u igri sam manje-vise otkrio slucajno. Ovaj lik iz Akele mi je tada pisao da hoce da promene engine za AoP 3 jer je taj za dvojku bio zastareo jos pre nego sto se igra pojavila ali izgleda su pukli kao firma i od toga na kraju nije ispalo nista.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...