Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

divan je okami, jednom kad se covek navikne na nesretnog issuna :D ima na ps2 jos dosta takvih dragulja, samo treba znati traziti.

Edited by Calavera
Link to comment

Issun je 1 car, mnogo bi dosadno bilo bez njega :D

 

Ima na youtube milion tutorijala sa podesavanjima, posle jedno 78 pokusaja izgleda sam nasao jedan koji funkcionise na mom 6 godina starom kompu. Jedini je problem sto na pojedinim mestima dobijam i vise nego sto treba, nekih 120 frejmova, ali prezivecu. 

Link to comment

Je l igrao neko Battlefield 1? Je l ima smisla probati ga na Intel HD 4600?

 

Piše da su mu ovo zahtevi:

 

Battlefield 1 minimum Windows PC requirements:

  • OS: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10
  • Processor (AMD): AMD FX-6350
  • Processor (Intel): Core i5 6600K
  • Memory: 8GB RAM
  • Graphics card (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2GB
  • Graphics card (NVIDIA): nVidia GeForce® GTX 660 2GB
  • DirectX: 11.0 Compatible video card or equivalent
  • Online Connection Requirements: 512 KBPS or faster Internet connection
Link to comment

mislim da nema sanse. ja obicno proveravam mogu li nesto da igram tako sto izguglam ime igre + gamedebate, pa tamo ukucam svoje podatke za procesor, graficku i ram.

Edited by Calavera
Link to comment

vec par dana ispravljam grehe iz mladosti i po prvi put cepam la noire, obicno tako sto svakom slucaju posvetim po 1 sesiju™ za racunarom. s obzirom na to da slucajevi uglavnom nisu vezani jedni za druge, meni se ovo cini kao optimalan nacin prelaska. stvarno, ti prvi taktovi nekako bas nadraze™ coveka da se posveti igri: nadredjeni vam da novi slucaj, lagano se spustate niz stepenice, ulazite u izglancani chevy, na putu do odredista prozborite koju s partnerom, tamo vas dezurni pajkan uputi u ono najbitnije, procesljate mesto zlocina uz svesrdnu pomoc kontrolera koji lagano vibrira svaki put kad se naleti na neki trag... uz rockstarov tipicno robustan production value, tesko je ne osetiti se kao jack vinceness.

 

avaj, cim se predje na ispitivanja svedoka, la noire se strmoglavi u propast, i to iz najmanje cetiri razloga:

 

1) tri izbora koje mozete da ponudite kao odgovor na svedocenje (truth, doubt i lie) se u nedostatku konkretnih dokaza gotovo uvek svode na cisto nagadjanje. ja bih u teoriji trebao da im citam lica i na osnovu toga provalim muljaju li nesto, ali sta da radim kad mi 95% svedoka koluta ocima kao da su malopre pobili kompletan komsiluk? <_<

 

2) deo problema je sto ja i moj alter ego cole phelps ocito imamo potpuno drugacije ideje o tome kako bi ispitivanje trebalo da tece. evo, neka to jutjub objasni umesto mene:

 

 

3) u slucaju da pogresite prilikom pristupa, moguce je propustiti neke vitalne™ detalje slucaja. ne jednom sam se sokirao nakon sto mi je kolega u uzgrednom razgovoru spomenuo neki potpuno levi dokaz za koji sam tad prvi put cuo i koji bi mi dopustio da zakljucim slucaj pre pola sata.

 

4) i na kraju, cak i da potpuno zaserete sva ispitivanja, vas alter ego ce nekako uvek skupiti dovoljno dokaza da resi slucaj. dakle, vasi uputi su u sustini nebitni, i jedino sto zaista zavisi od njih je ocena koja se dobija na kraju. ovo je u sustini neizbezan problem u samoj igri, jer ne bi imalo smisla ponavljati ispitivanja dok se ne dodje do zadovoljavajuceg ucinka.

 

neke druge mane poput neinteraktivnosti grada i smarackih sporednih misija mi nisu smetale jer sam se koncentrisao na pricu, ali ispitivanja su ipak samo srce igre. tesko je odrzati entuzijazam za slucaj kad vezete par promasaja i igra odluci da nemate pojma sta se tu zapravo desava :(

Edited by Calavera
Link to comment

Nisam izdržao, video sam Overhaul3 za Morrowind i morao sam da ga instaliram. Nakon par pokušaja i bleje do 2 ujutru, napokon je proradilo. Ovo, majke mi, stvarno vredi. Poenta u pokušajima je bila da sam par puta pokušavao da instaliram na M koji je već imao neke modove. Ali ispravna rutina je - vanila Morrowind, Bloodmoon i Tribunal, patch na 1.6.x verziju i onda Overhaul. On donosi tonu dodataka onda, koji su međusobno kompatibilni. Jedini dodatni mod koji treba da probam jeste mod za UI koji se odnosi na inventory/skills/..., jer je u višim rezolucijama stvar prilično sitna i za to ima neki skyrim ui mod, koji još nisam probao. Uglavnom, vidi se grafički da su dosta stvari idejno downportovali sa skyrima - od neba i rastinja do novih renderera za vodu i distant view.

Jedino šta tu ostaje da se proba ugurati je Tamriel Rebuilt, da se sa Vvardenfella može otići i na kopneni deo Morrowind provincije.

Link to comment

U, SkyUI je odlican, mnogo pregledniji i funkcionalniji od vanila verzije.

 

Nisam znao da ti likovi jos rade na Morrowindu. Sad si me zaintrigirao, a odmor gotov...

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

Rade bogami, rade. Mislim, imao sam ja jedan morrowind sa instaliranim silnim vizuelnim hd i drugim apgrejdima, ali to nije bilo ni blizu ovom, moram priznati.

 

Btw, morrowind je u naturi portabilna aplikacija - kad napakuješ sve, samo spakuješ folder sa svime i pohraniš negde. Posle se samo otpakuje i radi.

Link to comment

Doneo sam ps3 kod mene i sad ne uspevam da pokrenem GTA V online.

 

kod sign in-a mi kaze da je nasao apdejt za softver (verzija 1.27) i da moram da apdejtujem. Kad probam da apdejtujem kaze mi da nema dovoljno prostora na hardu i da mu treba jos najmanje 1560 mb. 

 

Nisam uspeo da se snadjem u opcijama kako brisati pojedinacne stvari pa da probam da oslobodim toliko prostora.

 

edit: nasao uputstvo na yt. Moracu da brisem neki game data...

Edited by katamaran
Link to comment

prc milojka..

 

Od game data ima samo GTA V nekih 8, 8.5

 

Cela Konzola je 12 Giga a slobodno je manje od gigabajta. Ne znam cime bi mogli da budu zauzeti tih par giga razlike

 

edit: ako bih obrisao onih 8 giga od gta v da li bi jedina posledica bila sporije ucitavanje igrice? (pretpostavljam mnogo sporije...)

 

edit: izgleda da nema leba bez novog harda

 

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/203182483-How-to-Upgrade-your-PlayStation-3-12GB-System-Storage-for-Grand-Theft-Auto-V

 

Jebeni soni pravi konzole sa 12 giga prostora  :frust:

 

 

Bar da mogu da ubodem neki fles za dodatni storage :(

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...