Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Kec? Ne verujem da na tl ima nesto problematicno. Skidrow je verzija inace.

 

pretpostavljam da je to ovo

 

 

edit: nesto je cudno. ISO keca je preko 3 giga a ovaj remaster samo 312 mega

 

Isečen FMV verovatno.

Link to comment

ma vele da je to neki port, u komentarima, svi stavljaju upozorenja "ne prilazite ovome" :(

ja sam ga kupio za 0.3€ na steamu, android port, onako, zezalica laka, ali za lečenje nostalgije je ok

Link to comment

Zajebavam se, valja pokrenuti godišnju pes vs fifa debatu :D

 

Nisam i dalje igrao fifu ko čovek (pokušao sam neku pre par godina i nije mi ni malo legla), ali ovaj novi pes mi se čini super, tradicionalno poseravanje po master rasi od strane konamija na stranu

Edited by Ruxin
Link to comment

Pokušavam da igram Sea Dogs, Caribbean Tales. Sve ono što mi je falilo kod Sida Mejera i njegovih pirata ima ovdje (borbe su mnogo bolje, realnije, duže traju, kad osvojiš brod osjećaš se kao carina, ima tih super rpg momenata poput skill poena i perkova, crew isto utiče na samo igranje, mačevanje je manje skriptovano nego kod SMP) ali jbt kupio sam igru na nekoj akciji na GOG, sve na ferku, i poslije 10 godina od izdavanja igra krešuje svakih 15-20 minuta. Pa majku mu.

Edited by James Marshall
Link to comment

odigrao sam oxenfree do kraja jer je kratko i centralna misterija je dovoljno zanimljiva, ali ne bih to nazvao kvalitetno utrosenim vremenom. altmanovska video igra gde likovi upadaju jedni drugima u rec i gde imate samo par trenutaka da odaberete sta zelite da kazete je simpaticna ideja, ali u praksi bas i nisam bio odusevljen. moj lik (alex) je pri svakom izboru odgovora imala mogucnost i da prosto ne kaze nista, sto mi je dalo utisak da bi se radnja lako mogla odvijati i bez mene. ostali problemi su nedostatak pravog gameplaya (najteza "zagonetka" je nalazenje tacne frekvencije na radiju, s tim sto kontroler vibrira kad predjete preko prave stanice :D), i uopstena neinteraktivnost s okolinom.

 

to sve ne bi bilo toliko lose da dijalozi opravdavaju hajp, ali je taj deo igre surovo precenjen. life is strange za moje pare bolje oslikava ta neki tinejdzerski mindset, a i tamo je bilo bisera. sve u svemu, 1 nepreporuka za oxenfree.

Link to comment

Za pomenuti Age of Pirates 2: City of the Abandoned Ships, obavezno instalirati Combined Mode 3.2.0. Dodato je dosta novih brodova. Imas istorijske podatke, kada je rec o poznatim, sto mi je simpaticna stvar, kao fantatiku za ovu tematiku. Ubacene su dodatne vrste robe za trgovinu, pri cemu svaki grad ima specifican proizvod. Na startu mozes birati neki od 25 ponudjenih likova.

Uvek me je odusevljavala manipulacija zastavama, cega i ovde naravno ima. :D

Svidja mi i sto ne mozes potpuno iskoristiti mogucnosti broda, ako ti je navigation skill nizak (ili nemas dovoljno dobrog specijalistu). Ovo je imalo i u prvom delu igre. 

Igra sigurno ima mana, ali je najrealnija igra ovog tipa, po meni. Pravo je zadovoljstvo, kada napravis mocnu eskadru (4 fregate recimo). Brojnost posade utice na efikasnost broda, tezina tereta na brzinu, ma milina jedna.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...