Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Viktor Todorović, pisali smo na nekoj temi. On je opisivao one hardkor strategije, potezne. Inače je valjda bio student generacije BU, čovjek je neki genija za molekularnu biologiju, biografija na LinkedIn mu je zastrašujuća (pola nisam razumio), a valjda je šamarao Čadaha na okupljanjima povodom antislobinih studentskih protesta.

Link to comment

Ipak, ova arhiva Sveta igara mi je mnogo draga, volim da prošvrljam s vremena na vrijeme, jedna od rijetkih stvari na netu koja mi izazove žmarce. Kad se sjetim uzbuđenja kad skupim (o) 10-15 maraka tamo neke 98-99. pa ispazarimo narezan CD (kompilacija) a na njemu 20-30 igara, za neke smo čuli u SK, za neke ne. Pa naletimo na nešto što ni nismo znali a ispadne zaraza.

 

Mislim, Heroji 2, jebote, skupljali smo se godinama kod drugara i igrali Hot Seat.

Link to comment

Heroje 2 sam peglao skoro na nekom laptopu za posao. :D

Imam gold verziju sa expansion campaign i preteske su, preporučujem svima.

 

 

Što se tiče Division mnogo mnogo su ga ispeglali, DLCi su bilo pun pogodak i dali su dosta toga na atmosferi i širini igre.

 

 

A Kuzma bolje da igra od tenkove i nek ćuti. :)

Link to comment

Setih se da probam Risen 3.  :)

Znam da serijal nije savrsen, no meni je drugi deo fino legao, a izgleda da ce takav slucaj biti i sa trecim.

 

Nisam probao Two Worlds, pa resih da to ispravim. Cini se da je drugi deo dosta bolji (bar po recenzijama), no da krenem od pocetka.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...