Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Sramim se priznati, ali ja sam igrao Two Worlds, i keca i dvojku.

 

U prvom delu se primeti kako imaju drugačije izvođenje fajta lukom i strelom, kao i poboljšavanje oklopa. Tipa, treba da nabaviš isti kakav sad imaš pa ga "primeniš" na svoj i onda je kao jači.

Drugi deo jeste bolji, ali ni kec nije loš za upoznavanje logike.

Link to comment

nema sta, shadow tactics ispunio pogolema ocekivanja -_- moram priznati da sam vec poceo da se plasim da pocinjem nove nivoe, u svakom sledecem ima sve vise neprijatelja na sve nezgodnijim mestima, planiranje sledecih poteza postaje sve metodicnije, sati provedeni u igri prolaze sve brze i brze. zaista, shadow tactics ne samo sto je dostojan naslednik commandosa i desperadosa (i cesto zaboravljenog robina hooda), vec modernizuje citav zanr i uspesno ga uvodi u novo doba. jedna od simpaticnijih promena je jasan podsetnik u gornjem delu ekrana koji vas upozorava da je prosao odredjeni period od zadnjeg sejva. izgleda malo sasavo, ali mene ledja vise ne bole sumnjam da cu opet bacati tastaturu po sobi kad primetim da nisam sejvovao pola sata kao onomad u desperadosima <_<

 

+ prijatno me je iznenadilo sto prica nije tu samo da ima nesto da se gleda izmedju misija. pet glavnih likova su dobro razradjeni, i lako je stati u njihove cipele™. posebna preporuka za japanski voice over, koji objasnjava™ na sve moguce nacine.

 

evo prvog nivoa, takozvanog tutorijala:

 

Link to comment

Ne odigrah inside jer mi crklo napajanje i poteralo grafiku, a suvim zlatom sam ga platio pre manje od 3 meseca. :(

 

Propade mi planirana gejmerska zima, ali je makar izašao novi menadžer,  so I have that going for me which is nice*

 

 

 

*kad upadnem u menadžera zapravo je daleko više zabrinjavajuče nego nice, ali neću da sekiram forum

Edited by Ruxin
Link to comment

ps3 igre se jednostavno skidaju sa neta i samo prekopiraju na hard? Pricali smo vec na ovu temu al sam iskreno sve pozaboravljao.

 

edit: pricam naravno o cipovanim konzolama

Edited by katamaran
Link to comment

Ne odigrah inside jer mi crklo napajanje i poteralo grafiku, a suvim zlatom sam ga platio pre manje od 3 meseca. :(

 

Propade mi planirana gejmerska zima, ali je makar izašao novi menadžer,  so I have that going for me which is nice*

 

 

 

*kad upadnem u menadžera zapravo je daleko više zabrinjavajuče nego nice, ali neću da sekiram forum

kupi produzni kabl osiguran protiv visokog napona, il kako se to vec zove. ja sam nakon sto su mi dva napajanja crkla u roku od 3 meseca gecrkt. sa sve grafickom. skupom.

Link to comment

Mozda uzmemo i neku necipovanu sa original igricama. Ako se cipuje u buducnosti automatski nema vise online igranja ni original igrica?

 

GTA v nema neko vremensko ogranicenje? Igras sa originalom dok posteje serveri?

Link to comment

Igra mi se Colin Mcrae 2. Ima li ko ideju gdje to može da se nabavi, ako treba i na ferku, ali da je funkcionalna. U raznoraznim zalivima su bile neke verzije na ruskom, not a fan of that. Gledao na GOG, nema.

Edited by James Marshall
Link to comment

Kec? Ne verujem da na tl ima nesto problematicno. Skidrow je verzija inace.

 

pretpostavljam da je to ovo

 

 

edit: nesto je cudno. ISO keca je preko 3 giga a ovaj remaster samo 312 mega

Edited by katamaran
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...