Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

moram priznati da sam se pomalo navikao na ovaj sistem ispitivanja u la noireu, pogotovo otkako obracam vise paznje na izraze lica. neki odgovori i dalje prosto nemaju smisla, ali nije bas ni cisto nagadjanje kako sam ranije mislio. cini mi se da cu ipak uspeti da dovrsim igru, ostalo mi je samo jos pet slucajeva, a atmosfera je zaista vrhunska. ako se covek malo potrudi i ne forsira dugme za brzo trcanje, moze lako da se oseti kao pravi detektiv. ovakvu vrstu imerzije nije lako stvoriti, i svaka cast team bondiju na dobro odradjenom poslu.

 

ali ipak... ipak...

 

 

Link to comment

Probao taj la noire par godina, batalio posle odeljenja za ubistva. Pre par nedelja vidim neki complete edition ili nešto već na kiosku, reko aj taman da završim započeto...završio sa ubistvima i batalio. :dry:

 

Par dobrih ideja ugušenih u moru loših. Ispitivanje je užas, pacing je užas, voznja je čista smaračina i open world malo čemu doprinosi, glavni lik je...zapravo nemam prave reči da opišem taj nivo jebene dosade. :(

Edited by Ruxin
Link to comment

Probao taj la noire par godina, batalio posle odeljenja za ubistva. 

+1

 

Par dobrih ideja ugušenih u moru loših. Ispitivanje je užas, pacing je užas, voznja je čista smaračina i open world malo čemu doprinosi, glavni lik je...zapravo nemam prave reči da opišem taj nivo jebene dosade. :(

+10

Link to comment

sve je to lepo, ali nakon homicidesa si vec presao 2/3 igre  ^_^ mogo si onda i da odigras i ovo ostalo, evo tom chick kaze da su najbolje sacuvali za kraj:

 

 

What's ultimately most disappointing is that LA Noire is an effective homage to film noir even if it's a terrible game. The story itself, and specifically the way it unfolds across the last half, is smart, tense, and incredibly satisfying. One of the hallmarks of good noir is that everything is connected, but the first ten hours are pretty much swept under the rug for an odd mid-game reboot. But what follows is a tight and focused bit of noir, which hits all the right beats: fantastic character development, a wider plot, effective reveals, an unforgettable finale, and a gratifying resolution that ties the past to the present and the personal to the political. This is easily Rockstar's best ending. LA Noire isn't a very good game, but it's a story worth the telling.

Link to comment

sve je to lepo, ali nakon homicidesa si vec presao 2/3 igre  ^_^ mogo si onda i da odigras i ovo ostalo, evo tom chick kaze da su najbolje sacuvali za kraj:

 

Treba da odigraš i Crnu Daliju, bavi se istim zločinom. Kombinacija te dve igre bi bila remek delo decenije. Ja sam ih u ovom postu upoređivao. 

 

http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=1566&page=119&do=findComment&comment=1886350

Link to comment

sve je to lepo, ali nakon homicidesa si vec presao 2/3 igre  ^_^ mogo si onda i da odigras i ovo ostalo, evo tom chick kaze da su najbolje sacuvali za kraj:

 

Pravo da ti kažem nije mi u jednom jedinom trenutku tokom ove 2/3 pala na pamet opcija da će tu ikad da se izrodi ikakva valjana priča. :D

Pa mi nije bilo teško balatiti. Obično teško odustajem bez da ispratim narativ do kraja, bez obzira koliko je sranje u pitanju, ali me ovde zaista ništa nije vuklo da se patim i nerviram...

 

Ali ako tako stoje stvari, probaću da se nateram. Svakako mi stoji i dalje na kompu+nisam ama baš ništa odigrao 2 meseca

Link to comment

one finger death punch je igra koja nema da ponudi mnogo van svoje centralne mehanike. interfejs je uzasan, staze vizuelno nezanimljive, a igra u globalu ima jeftini flash look i deluje kao nesto sto bi se moglo naci na kongregateu ili tako nekim sajtovima. developeri silver dollar games su pre toga napravili cak 18 xbox live igara, od kojih se vecina moze podiciti simpaticnim naslovima poput "who did i date last night", "boom chick chick", "i want it!" i mog apsolutnog favorita:

 

 

lg_boxart.jpg

 

 

na srecu, gorepomenuta centralna mehanika je dovoljno zanosna da se svi ostali problemi mogu mirne duse prenebregnuti. one finger death punch je igra u kojoj prebijate protivnike koji vam nailaze s obe strane tako sto levom strelicom (ili klikom) zivota lisavate ove sleva, a desnom strelicom (ili klikom) ove zdesna. dakle, ipak ce vam biti potrebna dva prsta da biste se tabali kako valja, ali to je zaista sve. evo kako to izgleda u praksi:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...