Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

jezna neko, ako kupim igru za sonitrojku, polovnu, za nevelike novce, i na njoj pise da je jezik engleski a titl nemacki, da li to znaci da samo nemacki titl imam ili mogu metati i engleski?

to mi treba kad imam kvestove pa moram da gledam u citap sta jos treba da uradim.

Link to comment

Ja sam zbog Resident Evil 4, kupio novi dzojstik, i na kraju ga nisam ni zavrsio. :lolol:

Ipak su meni raniji delovi zakon, Code: Veronica, Zero i prva tri dela. "Stars" je umeo da smori, no prvo prelazenje je sigurno napeto(secam se da sam presao desetak puta na PS1, da bih dobio sve slicice na kraju). :isuse:  :piggy:

fora je u tome sto to jesu resident ivli, dok 4,5,6 i oni chronicles to nisu. jebote iz igre koja je zapocela survival horror zanr su izbacili survival horror i zombije i napravili nekakavu pucacinu sa cudnim komandama. to kad debili nemaju nikakvu viziju i menjaju stvari u nastavcima cisto da bi nesto menjali.

cetvorka je i dalje dobra igra, ali neigriva na pc-ju. grafika je bila ocajna, a te kombinacije za tipkanje koje si spomenuo nisu ni konvertovali sa konzole, pa su ti trazili da pritisnes kvadrat i trougao na tastaturi. 

 

jezna neko, ako kupim igru za sonitrojku, polovnu, za nevelike novce, i na njoj pise da je jezik engleski a titl nemacki, da li to znaci da samo nemacki titl imam ili mogu metati i engleski?

to mi treba kad imam kvestove pa moram da gledam u citap sta jos treba da uradim.

o jebote debila debelog, stvarno mislis da postoji neko univerzalno pravilo i da ne zavisi od igre do igre?

Link to comment

Bio sam razocaran stilom cetvorke, mada mi je najvece neprijatno iznenadjenje doneo treci nastavak Parasite Eve serijala. Razumem da tu postoji problem autorskih prava, ali skroz menjati koncept igre, smor. <_<

Link to comment

o jebote debila debelog, stvarno mislis da postoji neko univerzalno pravilo i da ne zavisi od igre do igre?

ok, zanimau me last of us i red dead redemption

Link to comment

Ma u 99% slučajeva taj njemački je sekundarni titl, a osnovni (koji je u 99% slučajeva engleski) ne skidaju, ne zauzima to bog zna šta. Gotovo uvijek na početku igre imaš izbor jezika i to je neka kombinacija eng/njem/ita/špa/fra. Mislim da su male šanse da bude bez engleskog titla, pogotovo ako je audio engleski.

Link to comment

Bio sam razocaran stilom cetvorke, mada mi je najvece neprijatno iznenadjenje doneo treci nastavak Parasite Eve serijala. Razumem da tu postoji problem autorskih prava, ali skroz menjati koncept igre, smor. <_<

ako oce da menjaju koncept nek naprave potpuno novu igru, umesto sto pokusavaju da i dalje parazitiraju na seriji.

 

Ma u 99% slučajeva taj njemački je sekundarni titl, a osnovni (koji je u 99% slučajeva engleski) ne skidaju, ne zauzima to bog zna šta. Gotovo uvijek na početku igre imaš izbor jezika i to je neka kombinacija eng/njem/ita/špa/fra. Mislim da su male šanse da bude bez engleskog titla, pogotovo ako je audio engleski.

ja se ne bih zajebavao, igre izbacene za neko trziste mogu da imaju cementiran jezik ili title. debelom bi bilo najbolje da pita vlasnika, ili da to kupi negde de moze da se zameni. ili da rizikuje, posto nisu veliki novci.

 

zapravo, ove dve igre nisu neke tekstualne avanture i mislim da ih je moguce preci i na norveskom. 

Link to comment

pitao sam glupanine u radnji i lik kae da nezna

 

Opusti se, sve EU igre imaju po default i engleski. Problem je samo sa japanskim igrama gde mora da se proverava da li imaju hard coded japanski ili ima i engleski. Ja sam iz Tokija dovukao i PES Winning Eleven Euro 2016 i Evil Within Psycho Break i oba imala i japanski i engleski pri prvom paljenju.

Link to comment

I kakav je Winning eleven u odnosu na PES? Kad smo bili klinci uvek smo imali filing da je Winning eleven bolji.

 

 

Meni je drugaciji u odnosu na isti taj PES 2016 MyClub. Vidno je sporiji ali i realniji. Golovi se teze daju a glavno sto sam primetio je da npr kada uklizas ili naletis na protivnickog igraca, i ako ga promasis samim startom, mozes da ga usporis telom. tj nema toliko prolazenja kroz igrace vec se zaista stice utisak da oni zauzimaju neki prostor na terenu.

 

Doduse moze biti da je taj PES MyClub samo arkadnija verzija posto su je pustili za free i generalno je dosta drugaciji koncept od regularnog PESa.

Edited by *edited by mod
Link to comment

ako tu ima nekoga ko na igre gleda kao na opustanje posle sljake, american truck simulator bi mogao biti right up your alley, sto bi reko nas narod  ^_^ voznja kamiona kalifornijom, arizonom i nevadom uz trestanje radija i zalazak sunca zna da bude krajnje romanticna zajebancija ako ste u pravom stanju uma. soundtrack se sastoji od tridesetak pravih radio stanica koje idu u real timeu, a moze se ubacivati i svoja muzika. ima tu i nekih elemenata simulacije, tipa kupovina i apgrejd novih kamiona i zaposljavanje drugih vozaca, ali je skroz sporedno i moze se u potpunosti izbeci.

  • +1 1
Link to comment

Kupio sam džojstik da bih igrao Elite: Dangerous, i ispostavi se da igra ne može da registruje throttle na ovom modelu džojstika, tačnije registruje samo usporavanje, ne i ubrzanje (džojstik je potpuno ispravan, throttle inače radi normalno). Prekopaću net kada budem imao vremena, da vidim ima li neka zakrpa za ovo.

 

Inače, mnogo je moćan osećaj ponovo pilotirati svemirskim brodom koristeći palicu. Mnogo, mnogo moćan.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...