Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

ako tu ima nekoga ko na igre gleda kao na opustanje posle sljake, american truck simulator bi mogao biti right up your alley, sto bi reko nas narod  ^_^ voznja kamiona kalifornijom, arizonom i nevadom uz trestanje radija i zalazak sunca zna da bude krajnje romanticna zajebancija ako ste u pravom stanju uma. soundtrack se sastoji od tridesetak pravih radio stanica koje idu u real timeu, a moze se ubacivati i svoja muzika. ima tu i nekih elemenata simulacije, tipa kupovina i apgrejd novih kamiona i zaposljavanje drugih vozaca, ali je skroz sporedno i moze se u potpunosti izbeci.

jbt, polozi za kamion i idi tamo. mozes da uzmes dobre pare umesto sto gubis vreme.

 

 

 

Inače, mnogo je moćan osećaj ponovo pilotirati svemirskim brodom koristeći palicu. Mnogo, mnogo moćan.

sta bi frojd na ovo rekao...

Link to comment

jbt, polozi za kamion i idi tamo. mozes da uzmes dobre pare umesto sto gubis vreme.

 

brate :D ti si valjda od onih sto misle da je i guitar hero gubljenje vremena, sto bi to neko radio kad moze pravu gitaru da cepa itd.

Link to comment

Social club nije neophodan za GTA V? Koliko vidim igrica i snimanje (bar auto) rade i bez njega.

 

Na kraju instaliranja igrice nije hteo da instalira social club i izbacio je "requires elevation" gresku a nema opcija da se samo instalira social club. pretpostavljam da bi i njega odradio ako bih celu instalaciju pokrenuo kao admin al da se ne mlatim s tim ako nema potrebe.

 

edit: Johnny Cash u trejleru  :wub:

Edited by katamaran
Link to comment

jeste neophodan koliko ja znam, ni cetvorku nisi mogao da pokrenes bez njega.

Za pokretanje definitivno nije neophodan jer igra radi :) 

 

Odigrao sam samo onu pljacku banke na pocetku i kad sam sledeci put upalio nastavio je tamo gde sam stao tako da bar autosave radi. Jedino nesto nije hteo da izvuce telefon da odradim quick save iako je vadjenje telefona normalno proslo prilikom pljacke.

Link to comment

Bio sam ubedjen da prvi Fallout ne radi na sedmici, medjutim prevarih se. Bez dodatnih instaliranja, dva-tri klika i sve funkcionise bez problema. :ziga:

Isto vazi i za dvojku.

Link to comment

Jel' postoji neki trener za dane ili je sklapanje ugovora o isporuci vode i dalje jedini način da se produži vreme (pored nalaženja čipa)? Voleo bih da ga još jednom obrnem, sa zavlačenjem u svaki budžak. 

Link to comment

Jel u gta v nebitno kog lika kontrolises ili svi imaju svoje misije pa ih treba menjati? Ne svidja mi se fazon sa vise likova.

 

Svejedno je jer kad istrosis misije sa jednim likom u toj fazi igre, moraces da se prebacis da odradis ostale kako bi poterao pricu dalje

Link to comment

Jel' postoji neki trener za dane ili je sklapanje ugovora o isporuci vode i dalje jedini način da se produži vreme (pored nalaženja čipa)? Voleo bih da ga još jednom obrnem, sa zavlačenjem u svaki budžak. 

Nije tesko naci cip. Ja sam se dosta vrteo i na kraju stigao sa njim, 19 dana pre roka(nisam slao karavan, kao poslednja stipsa :D). U pecovanoj verziji imas 13 in-game godina, da zavrsis sve.

Edited by Miljenko
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...