Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

za ljubitelje poteznih strategije, ovih dana se pojavila the banner saga 2. meni se prvi deo relativno svideo, ali ovaj verovatno ne bih udostojio prostora na hardu da svi kriticari listom ne tvrde kako je nastavak znacajno bolja igra. videcemo za koju nedelju, kad zavrsim bioshock 2...

 

...koji je inace toliko slican prvom delu da je to potpuno neverovatno™. tesko je reci koliko mi se igra zapravo svidja, s obzirom da mi je rapturea bilo blago preko glave i pre kraja prve igre, ali ima dovoljno sitnih poboljsanja da nastavim dalje. naravno, originalni bioshock je sad vec daleka uspomena, s obzirom da sam ga odigrao na iksboksu par godina posto se pojavio, ali jos se nerviram kad se setim kako su upropastili najveci twist u igri titlom koji je obuhvatao citav minut (krucijalnog!) dijaloga odjednom :isuse: ali dobro, bilo pa proslo...

Link to comment

Malo sam se vise zadrzao u ME2 nego sto sam mislio, jednostavno me je uvuklo i pored toga sto mi je igra kresovala presao sam jos dva DLC-a, jedino nisam presao Firewalker mada ne verujem da nista bitno nisam propustio.Zeleo sam da zaobidjem Normandy Crash Site i Zaedovu misiju, ovog prvo zbog neke nostalgije sam resio da sletim na tu planetu, dok ovo drugo mozda mi znaci zato sto mi treba neko lojalan za treci deo.U odnosu na pre sest godina kada sam igrao ME2 dosta toga bih promenio i sigurno ne bih preko nekih stvari presao povrsno sto je i uticalo da ostanem bez pola posade.Glavnu kampanju sam presao za nekih 20,5 sati.Da sam sada krenuo da igram sigurno bi trajalo pet sati duze.Svideli su mi se Overlord i Lair of the Shadow Broker, Arrival nit smrdi nit mirise.Do pre nekih sat vremena igrao nekih pola sata ME3 i stigao sam do Marsa.Tek kasnije cu moci da iznesem neke utiske.

Link to comment

Jel ima neka online pucacina da igramo svako na svom kompu i bez nekih instalacija, zena i ja.

Izrazila zelju da me upuca...na bilo koji nacin.

 

Ma, kupi joj pištolj. Igrice su igrice a real thing je real thing.

Link to comment

Zaporavio sam da napomenem da je trudna zena u pitanju.

 

Naime problem je krenuo kad je ona pocela da trazi njen CD sa instalacijom Counter-a.

Ja to van igraonica pre 15 godina nisam ni igrao (niti bih), al ona navalila ko mutava na telefon.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...