Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

u medjuvremenu skinuo i ja. skroz dobro izgleda. desava li se jos nekom da od poslednjeg logoa do prvog menija prodje par minuta crnog?
patch 1.3 resava stvar, ali je posle malo teze naci 'lekic'. ja uspeo na demonoidu. inace je odlicna igra.
Link to comment

Izasao on skoro pre nedelju dana. Odigrao i zavrsio. Grafika je OK. Nije zahtevna igra, ima par bagova koje sam primetio, ali vredi odigrati iako je slabija od prethodnih delova (sto modernih, sto ww II)

Link to comment
Kako si ga skinuo kad na onom linku pise da izlazi krajem marta sledece godine? :unsure:
Yesterday Activision Treyarch announced the release date for Call of Duty 5: World at War.The USA has a release date of: November 11th 2008 while Europe and other international countries have to wait until: November 14th 2008. Again the rest of the worls must wait to play the next episode but it looks well worth it. Imas na torentima, tako sam ja provalio da je izasla :)
Link to comment
Football Manager 2009, izasao je i patch koji resava gomilu problema... Juce izasla igra, danas je igram... Dan Tana mi pozeleo dobrodoslicu :)
moze link, josh nisam siguran shta da skidam pa bi mi proverena adresa bila spas?...
Link to comment
moze link, josh nisam siguran shta da skidam pa bi mi proverena adresa bila spas?...
thumbup.gif a ja sam nešto bio pod utiskom da neće to još skoro.Može i taj linak, jašta...
Moze sto da ne... ja sam skinuo sa ISOHUNT al trenutno ne mogu da ga nadjem... Moj je bio u rar fajlu pa sam raspakovao patchovao i krekovao... Edited by teacher
izbrisan link
Link to comment
Skinuo "Call of duty: World at war"Kad probam javljam detalje. :)
jel vredi?ja sam skinuo da odigram CoD 4, ali ne mogu da pokrenem ISO file. ne znam zasto nece, sve ostale igre sam instalirao normalno preko alcohola.
Link to comment
jel vredi?ja sam skinuo da odigram CoD 4, ali ne mogu da pokrenem ISO file. ne znam zasto nece, sve ostale igre sam instalirao normalno preko alcohola.
Pa sto ga ne narezes, kao sto je Bog i zamislio?
Link to comment
Pa sto ga ne narezes, kao sto je Bog i zamislio?
pa narezacu ga ako bas moram, ali moralo bi da radi preko alkohola. skinuo sam 10ak igrica i svaku sam instalirao na taj nacin.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...