Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

igrao half life (mogao bih half life 2, though, ukoliko je pokretljiv na mom kompu), i wolfenstein. probacu prvo ovu gauchosevljevu vampirsku.hvala ve :)

Link to comment
probacu prvo ovu gauchosevljevu vampirsku.
Mudar izbor. To je mozda najrazgranatija avantura koju sam kad video. Glavni tokovi radnje idu u nekoliko smerova, ali sa strane mozes da se pozabavis nebrojenim stvarima. Bas siroka igra koja daje osecaj da je sve sto se desava inteligentno i do jaja smisljeno. Sto puta da igras, imaces osecaj da igras sto razlicitih igara. Pri tom, mracna atmosfera i vampirski milje su briljantni.Kad se malo uigras, predlazem da skocis na fan sajt ( http://www.gamebanshee.com/vampirebloodlines/walkthrough.php ) i pogledas sta si sve jos mogao da uradis na odredjenim mestima. Igraces opet i opet, a kad provalis da je igra potpuno razlicita kad si pripadnik drugog vampirskog klana, prestaces da imas zivot.edit: Hustler je takodje u pravu. Max Payne-a treba igrati. Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment

gothic 2 + expanzija. kao što napisa neko na drugom forumu 'samo se još miris trave ne oseća' i bukvalno je tako.da su ljudi imali budžet kao fenseri iz bethesda-e ovo bi bio sigurno najbolji serijal ever, jer su prvi deo upropastili loš interfejs, a treći nenormalan broj bagova.moram konačno da nađem vremena da pređem te gaučove vampire <_<

Link to comment

E, da, podseti me Biohemija... Momci iz Troike koji su radili ovu igru su medju najjacim, najkreativnijim i najpametnijim ljudima koji su se ikad okupili u gejming industriji. Isto tako ih je sjebala slaba zarada, pa su se razbezali po najeminentnijim gejmerskim kucama i pojedinacno doprineli nekim od najboljih naslova svih vremena (i najkomercijalnijih).Ipak je neverovatna steta sto nisu nastavili...

Link to comment
Vampire - The Masquerade BloodlinesNajbolja igra ikad napravljena. Verovatno i vise od toga.
apsolutno se slazem sa tobom, al zar ne mislis da je malo teska za laptop? igra je vaistinu o d l i c n a, ali je uzasno optimizovana. ucitavanja na disku od 7200rpm traju neprijatno dugo, sta mislis koliko ce trajati na onom od 5400rpm?
Link to comment
apsolutno se slazem sa tobom, al zar ne mislis da je malo teska za laptop? igra je vaistinu o d l i c n a, ali je uzasno optimizovana. ucitavanja na disku od 7200rpm traju neprijatno dugo, sta mislis koliko ce trajati na onom od 5400rpm?
Ja je igram na lap topu. I zapinje malo i koci se kad izadjes na novu scenu prvih par sekundi i malo jebe u pocetku borbi, ali moze da se igra. Inace, pola igre je u skriptama, pa je zato malo sporija nego sto bi trebalo, ali to su morali da urade, jer je trebalo predvideti onoliko mogucih scenarija.Mada, ako neko ima bas mator lap top, u pravu si da je moguce da ga smori seckanje.
Link to comment

lapic je star godinu ipo (sa 1,5gb ram-a). jedini problem je integrisana graficka, ali gledajuci minimum rikvajrmenc, trebalo bi da radi. elem, u daunloudovajucem stanju je, a u medjuvremenu skidjoh max payne-a. svidja mi se :)btw, nevezano za trenutnu raspravu - jel igrao neko sanitarium? avantura od prije par godina, jedna od najdrazih mi. super je pricha, a trebali su mi mjeseci da je predjem. moracu je skinuti da je jopet igram :)

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
gothic 2 + expanzija. kao što napisa neko na drugom forumu 'samo se još miris trave ne oseća' i bukvalno je tako.da su ljudi imali budžet kao fenseri iz bethesda-e ovo bi bio sigurno najbolji serijal ever, jer su prvi deo upropastili loš interfejs, a treći nenormalan broj bagova.moram konačno da nađem vremena da pređem te gaučove vampire <_<
Po meni i jeste najbolji serijal ever, uz sve tehnicke nedostatke. Potpuno neverovatna prica. Steta sto su onako skarabudzili Gothic 3 bas kad je trebalo da poentiraju nakon prekrasne Dvojke.
Link to comment
btw, nevezano za trenutnu raspravu - jel igrao neko sanitarium? avantura od prije par godina, jedna od najdrazih mi. super je pricha, a trebali su mi mjeseci da je predjem. moracu je skinuti da je jopet igram :)
:Hail: mislim, ako mislis na sanitarium iz 1998. najbolja avantura ikad. sestra i ja smo je igrale zajedno i pizdele jedna na drugu kad bi neku uhvatio neizdrz, a ova druga nije kod kuce. joj sad se i meni igra...
Link to comment

that's the one :)ja igrao sa drugarima, bjezali smo iz skole da bi igrali "_moram da priznam da smo u 2 navrata morali da konsultujemo rjesenje iz sveta kompjutera, jer smo bili beznadezno zaglavljeni :blush:

Link to comment

Kad smo kod pucacina, preporucujem Serious Sam- First i Second Encounter. Oduvek sam voleo igrice gde 40 cudovista trce ka tebi, a ti drzis rucni top cool.gif Igrao sam je kad god sam hteo da se opustim.Zadnji deo me nije odusevio.

Link to comment
Po meni i jeste najbolji serijal ever, uz sve tehnicke nedostatke. Potpuno neverovatna prica. Steta sto su onako skarabudzili Gothic 3 bas kad je trebalo da poentiraju nakon prekrasne Dvojke.
i po meni, ali reko da budem objektivan. osim toga sa trojkom se još nisam mučio jer nemam adekvatan komp, odnosno na laptopu bi u teoriji trebalo da radi, ali u praksi je neigrivo.zahvaljujući gothicu ne postoji šansa da se navučem na wow ili neko slično sranje, jer mi nakon igranja njega sve što ima elemente epske avanture glupo i bezveze. sad kad razmišljam, čini mi se da je ono što igru čini odličnom je izbalansiranost koja drži pažnju bez prestanka od početka do kraja, a kad se na to dodaju fenomenalna muzika, živi zvuci i superzanimljivi side quests dobije se remek delo.jebo vampire neka čekaju još malo. sad ću opet da instaliram dvojku i pređem je kao mađioničar cool.gif
Link to comment
sad kad razmišljam, čini mi se da je ono što igru čini odličnom je izbalansiranost koja drži pažnju bez prestanka od početka do kraja, a kad se na to dodaju fenomenalna muzika, živi zvuci i superzanimljivi side quests dobije se remek delo.
+ sto zahteva koriscenje inteligencije za veliki broj obracuna, kombinacije sa raznim oruzjima i pogodnostima terena, razlicite pravce kretanja u duelu u zavisnosti od protivnika. Od pocetka do kraja nema srece sa taktikom "naoruzaj se i udri" iako neprijatelji nisu nivelisani kao, na primer, u Oblivionu. Iz tih razloga je najredje igram kao madjionicar, jer kad dodjes do cetvrtog kruga magije prodjes kroz igru kao kroz mekan sir. Mac i strela rulaju. :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...