Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Neko probao Brothers In Arms - Hells Highway?
Uf, ovo treba da opšti s majkama što se tiče grafike i playability. No tek sam čuo za nju da će skoro izaći u UK, tako da nisam mogao nigde na guglu da nađem ni minimum requirements. Valjda će terati na 8800 GTS.
Link to comment
Uf, ovo treba da opšti s majkama što se tiče grafike i playability. No tek sam čuo za nju da će skoro izaći u UK, tako da nisam mogao nigde na guglu da nađem ni minimum requirements. Valjda će terati na 8800 GTS.
Moze da se skine na Malojnovoj, bojim se da joj moja 8500 nije dorasla..
Link to comment

Meni je na 8800GT, 2GB, e2180 islo bez problema na 1680 i manje vise sve na high. Grafika nije nista spektakularno. Kome se svideo prvi deo (drugi nisam igrao), svidece mu se i ovaj. Ima par mana. Cut scenes ne mogu da se preskoce, a traju po nekoliko minuta. Prica je malo tupava, kretanje je suntavo. Napucavanje je i dalje "realisticno", sto znaci da mozes da pucas u svabu sa deset metara neometan i da opet promasis, ali je definitivno bolje nego u prvom delu gde ja stojim sa jedne strane ograde, a Jerry sa druge i treba pet metaka da bude ubiven.Sve u svemu (zacin C), OK igra u iscekivanju velikih hitova koji slede u narednim mesecima

Link to comment
Ako pod fuzbal misliš na PES 2009 full izlazi 17. oktobra a sudeći po demo-u uopšte nije neophodna zverka od kompa jer je mnogo optimizovaniji od prethodnika.
Ovo bi trebalo da bude zahtevnost...MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS:- Windows XP SP2, Vista- Intel Pentium 4 1.4 GHz- 1 GiByte RAM- 6 GB hard disk- GeForce FX or Radeon 9700th Pixel / Vertex Shader 2.0 and 128 MiByte VRAM.- 800 x 600 resolution monitorRECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTS:- Windows XP SP2, Vista- Intel Pentium 4 3.0 GHz- 2 GiByte RAM- 8 GB hard disk- GeForce 6800 GT / GS, Radeon X1600 or higher. Pixel / Vertex Shader 3.0 and 256 MiByte VRAM- 1,280 x 720 resolution monitorAli videcemo za par dana :)
Link to comment

jel ima neko ideju gde da skinem Assassin`s Creed? nasao sam torente, ali zanimaju me rapidshare linkovi! nisam mogao da nadjem na rapidserbia forumu. jel mozete da preporucite neke sajtove gde mogu da se nadju linkovi do najnovijih igrica, fiomova...?

Link to comment
Zna se koja je najbolja igra svih vremena...
Jao... Svaka čast, učo :thumbup: Ja sam "Pirates" besomučno igrao na Amigi, danju, noću, pravio strategije... Vodio sam majstorske bitke na kopnu (sa malo ljudi namamim protivnika u močvaru, pa ga unakazim). Od brodova sam obično koristio one brze, s kojima je lako manevrisati i napasti protivnika. Imao sam i spisak kad u koji grad dolazi srebro i zlato, pa sam uvek harao po moru i napadao gradove samo kad je blago u njima, a snimao sam pozicije samo kad bih bio zadovoljan obavljenim pljačkanjima. Gledao sam da mi i vesti budu povoljne (pošto sam se trudio da ratujem isključivo protiv Španaca, nije mi odgovaralo da međusobno ratuju Holandija, Engleska i Francuska, jer onda nisam mogao da osvajam plemićke titule od svih guvernera). Rekord - 192 poena.Edit: A druga omiljena igra bila mi je Kick Off... Neverovatno zarazan i dobar fudbal. Edited by Quizmaster
Link to comment

Posle dosta muka skinuo sam i poceo da igram PES2009. Odlicna igra, obecava, pogotovo BE A LEGEND mode. Ako skidate neku od rar verzija od 1.4 Gb morate imati 17Gb prostora da bi on sve to raspakovao pa spakovao ponovo i traje poprilicno dugo.

Edited by Milosh76
Link to comment
Posle dosta muka skinuo sam i poceo da igram PES2009. Odlicna igra, obecava, pogotovo BE A LEGEND mode. Ako skidate neku od rar verzija od 1.4 Gb morate imati 17Gb prostora da bi on sve to raspakovao pa spakovao ponovo i traje poprilicno dugo.
To poprilicno dugo je skoro dva sata. Inace, igra je jako obecavajuca i mnogo vise mi se svidja od predhodne. Edited by Timmi
Link to comment
Qu'ran references force worldwide LittleBigPlanet recall
Sony has confirmed that it is delaying the release of LittleBigPlanet and recalling the game from retailers worldwide because it has identified "two expressions that can be found in the Qu'ran" in one of the background songs...."During the review process prior to the release of LittleBigPlanet, it has been brought to our attention that one of the background music tracks licensed from a record label for use in the game contains two expressions that can be found in the Qur'an," Sony said in a short statement."We have taken immediate action to rectify this and we sincerely apologise for any offence that this may have caused."
Carevi ^_^
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...