Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

@ glas i boogiemancenim da bi objasnio neke stvari u cs obojici
Na osnovu čega ceniš? Ja cenim da ti loše ceniš. Ha!Kad buš mogao javi se.. Dobiješ Bugija da imam na čemu da vežbam dok ne rešim da roknem tebe. :)
  • Replies 9.5k
  • Views 772k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • pokupite sifua na epicu dok možete, imate 24 sata:   https://store.epicgames.com/en-US/p/sifu

  • gejming godina 2020. u očima i rukama mog desetogodišnjeg sina   malo neočekivan review. al nešto kontam da bi moglo da vam bude zanimljivo. ono što je bitno razumeti za početak je d

  • napadaj
    napadaj

    Kupite novi broj Sveta kompjutera, 500. po redu. Fenomenalan je, ubacili su kao dodatak Svet igara sa retro pregledom od 1977. do 2001. godine, pa su tu recenzije Super Marija, Mortal Kombata, Sensibl

Posted Images

na osnovu cetvorogodisnjeg iskustva i igranja 6-8 sati dnevno, te vucaranja po raznim turnirima -_- odavno nisam igrao, ali mi je potrebno 10ak dana da se vratim u formu i da pocnem da delim hedove clanovima ppp zajednice. javljam se kad se vratim kuci. :)p.s jesi igrao na internetu i koji ti je nick?

Edited by kojot

na osnovu cetvorogodisnjeg iskustva i igranja 6-8 sati dnevno, te vucaranja po raznim turnirima -_- odavno nisam igrao, ali mi je potrebno 10ak dana da se vratim u formu i da pocnem da delim hedove clanovima ppp zajednice. javljam se kad se vratim kuci. :)p.s jesi igrao na internetu i koji ti je nick?
Mislim da je 8 godina više od 4 ;) Turnirima koje sam odigrao ne znam broj, a igrao protiv svih boljih domaćih klanova, gcv, kgb, glorija, Vf, i tako dalje.. Igrao na netu dosta, marcuss uglavnom.
Mislim da je 8 godina više od 4 ;) Turnirima koje sam odigrao ne znam broj, a igrao protiv svih boljih domaćih klanova, gcv, kgb, glorija, Vf, i tako dalje.. Igrao na netu dosta, marcuss uglavnom.
4 godine profesionalno <_< igram cs od 2001. ( ovo je vec preslo u "ko ima vecu patku" :D )ja nisam igrao protiv njih na nekom takmicenju, ali sam igrao puno puta na netu. pre mesec dana je bio wcg i kgbovci su, konacno, izgubili. na wcg ide ekipa new wave za koju igraju hyber, confy, kingor (mlada nada)... wcg se odrzava novembra u kelnu. najverovatnije cu ici da ih gledam, posto cu biti u nemackooj u tom periodu. jebiga, odrace ih svi, ali vazno je ucestvovati.

Btw, jel igra neka zenska neko Yoville na facebooku, mnogo dobra stvar :)Ima li neka fora da se zaradi lova lakse nego arbajtom u celicani ? :unsure: Ja aplikaciju otkrio tek juce i spiskao sve pare na stoni fudbal umesto na namestaj i odecu :blush:

KAAKO me iritira način interne preraspodele dobara u Civ4: Colonization!!!!naravno, nema trika da pustim komp sam da radi automate transport, a za svaki trade route mi treba jedan wagon train,,,,grrrrrrje li ovo neko rešio na treći način?!

Ljudivoleo bih da mi predložite neke tipično graditeljske igrice, poput SimCity ili slično, znači da malo pustim mozak na pašu i projektujem gajbu, selo, grad. Mašina mi je stara 2 godine, tako da neke zahtevne baš i ne mogu.Unapred hvala. :)

jel ima neka kvalitetna pucacina tipa call of duty ili tako nesto? imajte na umu da godinu dana nisam igrao nista, tako da moze nesto sto je izaslo u tom periodu.

  • Author

Si igrao Crysis?

nisam, ali sam negde cuo za tu igricu. o cemu se radi, koja je vrsta pucacine?

Edited by kojot

  • Author

U bliskoj budućnosti tim elitnih komandosa (3 ili 4) stiže na ostrvo u južnom Pacifiku koje se okupirale severnokorejske snage. Naoružanje je konvencionalno, jedina futuristička stvar je "bio-odelo" koje ima tri mode-a, stealth, shield, extra-strenth. Naravno, pored severnokorejske vojske, na ostvru se krije još nešto...Predivno urađeno okruženje, AI je, pa sad, dobar koliko to već može da se uradi, sem trčkaranja okolo može se koristiti i svako vozilo koje se nađe, čamac, džip, automobil, tenk, helikopter.

KO ima komp za takve igrarije, neka proba Assassin`s Creed. Jebote, kako je ono jako...

KO ima komp za takve igrarije, neka proba Assassin`s Creed. Jebote, kako je ono jako...
bravo kudravi, pokusava ceo dan da se setim igrice koju su mi preporucili da downloadujem. jel moze kratak opis?tnx marvine, skinucu je veceras.
bravo kudravi, pokusava ceo dan da se setim igrice koju su mi preporucili da downloadujem. jel moze kratak opis?
Pa sve se desava u ambijentu iz 1001 noci, a ti si asasin (prigodna muzika - tih iubica , JK).Fora je u tehnici i izgledu. Likovi su izmodelovali cele gradove, a to im nije bilo dovoljno, nego svaka zgrada ima nekoliko modela, pa kad se odaljis i pogledas na grad, ne dobijes uobicajene pojednostavljene slike, nego i dalje gledas u prave modele sa teksturama. Takodje, na vecinu zgrada se mozes popeti, iskoristiti predmete... Skoro kao da si u filmu.Jedna od onih igara sto izadju, pa se posle nje svi cimaju da lice na nju.

Neko probao Brothers In Arms - Hells Highway?

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.