Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

@ glas i boogiemancenim da bi objasnio neke stvari u cs obojici
Na osnovu čega ceniš? Ja cenim da ti loše ceniš. Ha!Kad buš mogao javi se.. Dobiješ Bugija da imam na čemu da vežbam dok ne rešim da roknem tebe. :)
Link to comment

na osnovu cetvorogodisnjeg iskustva i igranja 6-8 sati dnevno, te vucaranja po raznim turnirima -_- odavno nisam igrao, ali mi je potrebno 10ak dana da se vratim u formu i da pocnem da delim hedove clanovima ppp zajednice. javljam se kad se vratim kuci. :)p.s jesi igrao na internetu i koji ti je nick?

Edited by kojot
Link to comment
na osnovu cetvorogodisnjeg iskustva i igranja 6-8 sati dnevno, te vucaranja po raznim turnirima -_- odavno nisam igrao, ali mi je potrebno 10ak dana da se vratim u formu i da pocnem da delim hedove clanovima ppp zajednice. javljam se kad se vratim kuci. :)p.s jesi igrao na internetu i koji ti je nick?
Mislim da je 8 godina više od 4 ;) Turnirima koje sam odigrao ne znam broj, a igrao protiv svih boljih domaćih klanova, gcv, kgb, glorija, Vf, i tako dalje.. Igrao na netu dosta, marcuss uglavnom.
Link to comment
Mislim da je 8 godina više od 4 ;) Turnirima koje sam odigrao ne znam broj, a igrao protiv svih boljih domaćih klanova, gcv, kgb, glorija, Vf, i tako dalje.. Igrao na netu dosta, marcuss uglavnom.
4 godine profesionalno <_< igram cs od 2001. ( ovo je vec preslo u "ko ima vecu patku" :D )ja nisam igrao protiv njih na nekom takmicenju, ali sam igrao puno puta na netu. pre mesec dana je bio wcg i kgbovci su, konacno, izgubili. na wcg ide ekipa new wave za koju igraju hyber, confy, kingor (mlada nada)... wcg se odrzava novembra u kelnu. najverovatnije cu ici da ih gledam, posto cu biti u nemackooj u tom periodu. jebiga, odrace ih svi, ali vazno je ucestvovati.
Link to comment

Btw, jel igra neka zenska neko Yoville na facebooku, mnogo dobra stvar :)Ima li neka fora da se zaradi lova lakse nego arbajtom u celicani ? :unsure: Ja aplikaciju otkrio tek juce i spiskao sve pare na stoni fudbal umesto na namestaj i odecu :blush:

Link to comment

KAAKO me iritira način interne preraspodele dobara u Civ4: Colonization!!!!naravno, nema trika da pustim komp sam da radi automate transport, a za svaki trade route mi treba jedan wagon train,,,,grrrrrrje li ovo neko rešio na treći način?!

Link to comment

Ljudivoleo bih da mi predložite neke tipično graditeljske igrice, poput SimCity ili slično, znači da malo pustim mozak na pašu i projektujem gajbu, selo, grad. Mašina mi je stara 2 godine, tako da neke zahtevne baš i ne mogu.Unapred hvala. :)

Link to comment

jel ima neka kvalitetna pucacina tipa call of duty ili tako nesto? imajte na umu da godinu dana nisam igrao nista, tako da moze nesto sto je izaslo u tom periodu.

Link to comment

U bliskoj budućnosti tim elitnih komandosa (3 ili 4) stiže na ostrvo u južnom Pacifiku koje se okupirale severnokorejske snage. Naoružanje je konvencionalno, jedina futuristička stvar je "bio-odelo" koje ima tri mode-a, stealth, shield, extra-strenth. Naravno, pored severnokorejske vojske, na ostvru se krije još nešto...Predivno urađeno okruženje, AI je, pa sad, dobar koliko to već može da se uradi, sem trčkaranja okolo može se koristiti i svako vozilo koje se nađe, čamac, džip, automobil, tenk, helikopter.

Link to comment
KO ima komp za takve igrarije, neka proba Assassin`s Creed. Jebote, kako je ono jako...
bravo kudravi, pokusava ceo dan da se setim igrice koju su mi preporucili da downloadujem. jel moze kratak opis?tnx marvine, skinucu je veceras.
Link to comment
bravo kudravi, pokusava ceo dan da se setim igrice koju su mi preporucili da downloadujem. jel moze kratak opis?
Pa sve se desava u ambijentu iz 1001 noci, a ti si asasin (prigodna muzika - tih iubica , JK).Fora je u tehnici i izgledu. Likovi su izmodelovali cele gradove, a to im nije bilo dovoljno, nego svaka zgrada ima nekoliko modela, pa kad se odaljis i pogledas na grad, ne dobijes uobicajene pojednostavljene slike, nego i dalje gledas u prave modele sa teksturama. Takodje, na vecinu zgrada se mozes popeti, iskoristiti predmete... Skoro kao da si u filmu.Jedna od onih igara sto izadju, pa se posle nje svi cimaju da lice na nju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...