Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

obrnuo civilization iv colonization x putaako neko zanima, utisci su da nije igra pravljena da te tera da igraš over and over again, kao civ, odigraš par puta, nađeš foru i to je to. mnogo je brzo napravljena, varijante da pobediš nema, sve se svodi na jednu te istu foru, ograničena igra. odigraš i nemaš voju ponovo. dok za civ III svojevremeno kad se pojavio sam napustio fakultet i bežao s posla...

Link to comment
stigao? kazi nesto vise, sta se desava?
Ovako:Verovatno najbolja igra godine. Više je na tragu Obliviona, nego ranijih delova Fallouta. Od Obliviona je očigledno nasleđen engine, mada je prilično unapređen (nažalost, ne i optimizovan). Od prethodnika, Fallout 1 i 2, nasleđen je modifikovani D&D sistem klasa, skilova i ostalog. Mislim da je skoro sve od tog sistema ostalo isto: S.P.E.C.I.A.L., zatim skills sa sve science, repair, medicine, itd; i naravno perks (Gunslinger, Educated, ...).Ono što te očekuje na početku je najbolji do sada način odabira klasa i lika koji vodiš. Naime, prati se tvoj lik kroz detinjstvo (ujedno je to i tutorial) i posmatraju se reakcije u odgovarajućim dijalozima. Na osnovu reakcija, ti se dodeljuju osobine i karma (good, evil, etc.).Atmosfera je fantastična, uzeto je najbolje iz Obliviona, starih delova Fallouta, pa čak i, pomalo zaboravljene igre, Pirates of the Caribean od istog izdavača - Bethesde. Ono što me je najviše oduševilo je novi sistem borbe - V.A.T.S. Naime, slika se zamrzne na protivniku i onda se može odabrati cilj napada. Moguće je napraviti višestruki napad, ali njihov broj zavisi od Agility veštine. vats101.jpgI za kraj, snimaj, snimaj, snimaj, jer igra jako često zapuca™ pa se mora iznova pokrenuti. što se tiče zahtevnosti, nije posebno zahtevna, ali se mora imati bar Dual Core i 2 GB, uz naravno neku od grafičkih nove generacije (ja igram sa 9600GT i radi mi na maximumu).
Link to comment
što se tiče zahtevnosti, nije posebno zahtevna, ali se mora imati bar Dual Core i 2 GB,
A šta mu onda dođe posebno zahtevna, dva Quad Core i 4GB RAM-a? :D
Link to comment
Ako nekog zanima izasao je demo Football Manager 2009System Requirements o Supported OS: Windows XP or Vista o Processor: XP: 1.4GHz or Faster / Vista: 2.0GHz or Faster o Memory: XP: 512MB RAM / Vista: 1.0GB RAM o Graphics: 128MB, Supported Chipsets: Nvidia FX 5900 Ultra or greater; ATI Radeon 9800 or greater; Intel 82915G/82910GL or greater. Earlier cards may only display 2D Match Viewer Mode and are not supported. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. o DirectX Version: Version 9.0c (included) o Sound: DirectX 9.0c compatible o Hard Drive Space: 2GB o LAN: TCP/IP compliant o Input: Keyboard, Mouse
upravo ga skidam...kako ti se cini?...
Link to comment
Ako nekog zanima izasao je demo Football Manager 2009System Requirements o Supported OS: Windows XP or Vista o Processor: XP: 1.4GHz or Faster / Vista: 2.0GHz or Faster o Memory: XP: 512MB RAM / Vista: 1.0GB RAM o Graphics: 128MB, Supported Chipsets: Nvidia FX 5900 Ultra or greater; ATI Radeon 9800 or greater; Intel 82915G/82910GL or greater. Earlier cards may only display 2D Match Viewer Mode and are not supported. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. o DirectX Version: Version 9.0c (included) o Sound: DirectX 9.0c compatible o Hard Drive Space: 2GB o LAN: TCP/IP compliant o Input: Keyboard, Mouse
Tek sam ovo sad vidio. Zato na mojoj kanti ne mogu ni da ga pokrenem. Kako izgledaju 3D mecevi?
Link to comment

Pa moja graficka je malo ispod nivoa, tako da mi 3D sporo radi, ali nije neki 3D dozivljaj. Interfejs je vrlo slican, a ja sam demo skinuo preko torenta jer ove budale traze dodatnu instalaciju da bi radilo. Skinuo sam 1 Gb verziju gde ima 5-6 liga, a ne samo Engleska i Skotska. Sad se vise zezam sa PES09 ipak sam sa Betisom uzeo titulu u BE A LEGEND modu i clan sam najboljeg tima lige i najbolji sam strelac iako sam AMC. Menadzer cu da proucavam kad izadje prava verzija...

Edited by Milosh76
Link to comment

ma, i ja sam skinuo tu verziju neshto malo vishe od GB isto sa torenata, ali nece da radi...moracu da kupujem novu graficku :( ili da molim boga da se u onoj full verziji nekako izbaci 3D opcija za nas sa jeftinijm kartama...

Edited by John Coltrane
Link to comment
ma, i ja sam skinuo tu verziju neshto malo vishe od GB isto sa torenata, ali nece da radi...moracu da kupujem novu graficku :( ili da molim boga da se u onoj full verziji nekako izbaci 3D opcija za nas sa jeftinijm kartama...
3D ce moci da se izbaci u full verziji, to je sigurno. Onda ce biti sve kao i ranije.
Link to comment

3D opcija moze i u demo verziji da se izbaci, kad krene mec ti izaberes 2D, 2D nesto, text ili 3D i radi... Ko je ocekivao da ce za FM trebati jaca kartica..

Link to comment
3D opcija moze i u demo verziji da se izbaci, kad krene mec ti izaberes 2D, 2D nesto, text ili 3D i radi... Ko je ocekivao da ce za FM trebati jaca kartica..
meni je problem shto ni ne mogu da pokrenem igricu :(...nadam se da ce u toku instaliranja (a ne igranja) biti opcija da se iskljuci 3D...kao na onim starim kad si u Custom instalaciji mogao da iskljucih sound,quickstart,history itd...
Link to comment
je l probao neko C&C Red Alert 3? Utisci?
igrao sam malo, prema prvim utiscima mogu reci da je najbolji iz serije red alerta a verovatno i najbolji C&C, novost je da u svakoj misiji imas i co-commandera sa kojim delite resurse ali on je autonoman, ne mozes kontrolisati njegove trupe, mozes mu samo dati 3-4 komande, koji deo teritorije da brani ili gde da napada i slicno. prica ide ko rusi preko vremeplova vracaju se u 1926 i eleminisu ajnstajna (da ne bude atomske bombe u buducnosti) i vracaju se u sadasnjost milseci da su mnogo jaci od zapada bez a-bombe, ali ih ceka iznenadjenje, japanska imperija (bez americke a-bombe) mnogo jaka i pocinje borba na dva fronta.....grafika dobra kao i sovjetska pomocnica :wub: koja objasnjava detalje misije
Link to comment

skinuh fm 2009 demo. za sada djeluje ok, mada u sustini malo poboljsana verzija prosle verzije. konferencije za stampu su nice touch, mada imam osjecaj da ce mi dosaditi. ipak, neozbiljno je sto ezequiel lavezzi kosta samo 2,2 miliona evra. kakvo potcjenjivanje najboljeg napadaca u evropi...e da, ne znam u cemu se stvar, ali sta god da kucam u toku igranja igrice (od upisivanja svog imena na pocetku, do trazenja igraca isl) svako slovo mi duplo kuca, sto uzasno ssmmaarraaedit: 3D match mi ne radi na laptopu (ocekivano), kasnije cu probati na drugom racunaru...

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

We have found some released system requirements for Call of Duty 5: World at War. They are as follows:* CPU: AMD 64 3200+ / Intel Pentium 4 3.0GHz +* Memory: 512MB (XP) or 1GB (Vista)* HD Space: 8GB <* Graphics Card: Nvidia 6600GT/ATI Radeon 1600XT or higher (Shader 3.0 or better) with 256MB memoryHowever these requirements could change but should be based around the Call of Duty 4 requirements. ------------Za one sa jacim konfiguracijama, ukoliko nemaju sta drugo da igraju :)link

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...