Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Juče sam nekih 5, 6 sati bez prestanka igrao BAL, ne pamtim kad sam zadnji put toliko dugo vremena proveo igrajući neku igricu i da li sam ikad, ovo je gore od heroina. što je najgore i sad jedva čekam da završim radni dan, pa da odem kući da se sigram. Zbogom živote, na kurac te nabijem!
ti nisi igrao nikad civ? civ2, civ3, civ4, ci4:col? :D ako kažem da faks nisam završio zbog toga, hoćeš li poverovati?
Link to comment
mogli bi da otvorimo FM 2009 topic? odavno nisam igrao fm i sada ne znam sta da radim sa zvezdom! koga da dovedem za fucking 3 meeleeona jura?
Ne znam, ali ako otkrijes postoji mogucnost da te Zvezda angazuje i u real life-u.
Link to comment
ti nisi igrao nikad civ? civ2, civ3, civ4, ci4:col? :D ako kažem da faks nisam završio zbog toga, hoćeš li poverovati?
Uh, ja se umalo zajebah pre 2-3 godine pa sam instalirao Civ 3. Sva sreća malo je bila zahtevna za moj računar pa sam se smorio brže. Inače opet bih rado zaigrao onaj originalni sa sprajt grafikom... Colonization bih igrao jopet. On mi je nekako realniji, jer nemaš cilj da osvojiš ceo svet, dosta ti 1 Amerika. cool.gif
Link to comment
ti nisi igrao nikad civ? civ2, civ3, civ4, ci4:col? :D ako kažem da faks nisam završio zbog toga, hoćeš li poverovati?
U principu jedino igram PES (pre toga FIFA-u), NBA Live i neke sitnije gluposti (npr. Chicken Invaders :D) volim igrice koje igras pola sata, sat pa produžiš dalje, mada imao sam i ja crnih momenata, pre svega uz FM i Total Warove
Link to comment
mogli bi da otvorimo FM 2009 topic? odavno nisam igrao fm i sada ne znam sta da radim sa zvezdom! koga da dovedem za fucking 3 meeleeona jura?
marvin angulo, desni bekkosta do 300kima dosta kvalitetnih klinaca... elem podrzavam da se otvori tema fm2009p.s. a pes je nacin zivota! fm se igra... pes se voli... Edited by nebojsapetkovic
Link to comment

Nije za dvojku, ne smem dvojku da skinem navući ću se a to mi ne treba..ovo je dodatak za keca ali moraš imati Viking invasion. Ima ga ovde.Osvojio sam mrsku nam Bugarsku, još mrščiju nam Hrvatsku a za letovanje sam obezbedio Grčku i Krit. Srpsko ostrvo, san svakog poštenog Srbina.Kad me prođe patriotski zanos, ono što će me držati je što je AI pametniji i bitke su veći izazov.

Edited by Hartmann
Link to comment
Juče sam nekih 5, 6 sati bez prestanka igrao BAL, ne pamtim kad sam zadnji put toliko dugo vremena proveo igrajući neku igricu i da li sam ikad, ovo je gore od heroina. što je najgore i sad jedva čekam da završim radni dan, pa da odem kući da se sigram. Zbogom živote, na kurac te nabijem!
da ti dam svoj recept, nadam se da ce da pali i kod tebe, uvek pre nego sto krenem da igram neki football manager, master league ili BAL razmisljam na sekundu kakao cu se zaglaviti nekoliko dana (mozda i nedelja) i na kraju cu imati najjaci tim sa svim superzvezdama i da cu tada prekinuti jer tada vec postaje dosadno, i uvek se setim kada sam jednom imao super ekipu sa puno novca i unajmio sam batistutu da bude groundskeeper.....i posle te sekunde razmisljanja uvek deinstaliram igru pre nego sto pocinjem igratiako ne pali ovo prvo pokusaj tomb raider underworldtru_g4w_cover.jpg...i lako zaboravis na BAL :D
Link to comment
da ti dam svoj recept, nadam se da ce da pali i kod tebe
ma već sam se smorio, skoro čitavu prvu sezonu igrao trening mečeve u nekom šklj timu, drugu sezonu postao standardan, asistirao, davao golove, i onda na polusezoni pređem u malo jači tim i opet trening mečevi angry.gif mrš u pizdu materinu, jesam neka zvezda ili ne, treniram sa nekom boranijom tamo <_<
ako ne pali ovo prvo pokusaj tomb raider underworld...i lako zaboravis na BAL :D
ne mešam igranje i samozadovoljavanje :P
Link to comment

stavljam vam u zadatak da mi preporuchite nesto.igra mi se neka avantura ili pucacina. nesto zanimljivo, ali ne pretesko, jer nemam bas zivaca da se previse posvecujem igranju.moze slobodno i neke malo starije igre, cak je pozeljno, jer lap top nije narocito mocan.

Link to comment
stavljam vam u zadatak da mi preporuchite nesto.igra mi se neka avantura ili pucacina. nesto zanimljivo, ali ne pretesko, jer nemam bas zivaca da se previse posvecujem igranju.moze slobodno i neke malo starije igre, cak je pozeljno, jer lap top nije narocito mocan.
Vampire - The Masquerade BloodlinesNajbolja igra ikad napravljena. Verovatno i vise od toga.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...