Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Igram BL mod vec 2 dana :) najbolja simulacija u univerzumu!
ja sam igrao BAL 2-3 dana i prekinuo, to je opasno, mozes postati zavistanigram samo 2 vs. 2 sa prijateljima dok ne dobijem originalnu verziju pa da se zaglavim po nekoliko sati na online
Link to comment
Online, pretpostavljam, ne radi na ADSL-u 512/64 i sa prilicno losim pingom?
sigurno ne, za pes 2008 bilo preporuceno 512/256 Kbit/s i ping manji od 100ms, ja sam igaro sa 2000/512 i dosta dobrim pingom i cesto bio lag-a (mnooogo lag-a angry.gif ), to je bio problem pes 2008 i glupih konamijevih servera koji su cini mi se u japanu, nadam se da 2009 nece imati taj problem iako po onome sto citam po forumima izgleda da jos nisu resili taj problem :fur:
Link to comment
ja sam igaro sa 2000/512 i dosta dobrim pingom
E, totalno sam offtopic i nadam se da me gotivac nece spaliti zbog toga, ali postavio bih ti jedno pitanje:Koliko kosta internet na Kosovu i kako radi? Ako si malo upuceniji, reci i odakle dolazi. (ima i topic za to, samo malo nize)
Link to comment

nikako da skontam koju kameru je najbolje ukljuciti za BAL. kako vi igrate i da li kmera prati loptu ili igraca?vertikalna po sirini terena mi predaleko. danas cu probati krupni plan na igraca + auto movement + da kamera prati loptu. sa nestrpljenjem cekam da cerka zavrsi sa crticima. pa da gamer.gifonline za pes3 preko adsl-a (512) mnogo bolje u poredjenju sa starom verzijom, ali jos uvek secka i izbacuje.

Link to comment
Stvarno dobra igra, mada nastavak je ipak moj favorit... videćeš... :rolleyes:
smorili me rimljani i grci! sa kojom nacijom je kampanja zanimljiva?
Link to comment

Ako nekog zanima izasao je demo Football Manager 2009System Requirements o Supported OS: Windows XP or Vista o Processor: XP: 1.4GHz or Faster / Vista: 2.0GHz or Faster o Memory: XP: 512MB RAM / Vista: 1.0GB RAM o Graphics: 128MB, Supported Chipsets: Nvidia FX 5900 Ultra or greater; ATI Radeon 9800 or greater; Intel 82915G/82910GL or greater. Earlier cards may only display 2D Match Viewer Mode and are not supported. Laptop versions of these chipsets may work but are not supported. o DirectX Version: Version 9.0c (included) o Sound: DirectX 9.0c compatible o Hard Drive Space: 2GB o LAN: TCP/IP compliant o Input: Keyboard, Mouse

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...