Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

to je zato sto si ravnicar. na disku pise "zabranjeno za mladje od 18 godina i za ravnicare". vi ste miroljubivi ljudi i ne bi naudili nekom cak ni u igrici.
GTA: VojvodinaNema oruzja, a kola mozes pozajmiti ako pitas vlasnika. :lol:
  • Replies 9.5k
  • Views 772k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • pokupite sifua na epicu dok možete, imate 24 sata:   https://store.epicgames.com/en-US/p/sifu

  • gejming godina 2020. u očima i rukama mog desetogodišnjeg sina   malo neočekivan review. al nešto kontam da bi moglo da vam bude zanimljivo. ono što je bitno razumeti za početak je d

  • napadaj
    napadaj

    Kupite novi broj Sveta kompjutera, 500. po redu. Fenomenalan je, ubacili su kao dodatak Svet igara sa retro pregledom od 1977. do 2001. godine, pa su tu recenzije Super Marija, Mortal Kombata, Sensibl

Posted Images

GTA: VojvodinaNema oruzja, a kola mozes pozajmiti ako pitas vlasnika. :lol:
:lol:GTA: Vojvodina SPECIAL EDITIONcilj igre je postati omiljeni komsija u kraju

Yep, nismo mi kao vi gedže što silujete sve što hoda na 2 i 4 noge i obijate svaki auto koji vam se dopadne...

Yep, nismo mi kao vi gedže što silujete sve što hoda na 2 i 4 noge i obijate svaki auto koji vam se dopadne...
dozvoli, mi ubijamo i krademo automobile, ali devojke u liberty cityu nam se same nude. <_<@nbgi moja sestra tako igra. moam da priznam da i ja redovno nosim cvece, izvodim u kafane...

Edited by kojot

Dobro, nisu samo Vojvodjani u pitanju. Moja sestricina, 10 'dina, ukljuci San Andreas, sedne u X5 i vozi se ulicama. Staje na crveno, postuje prednost, pusta pesake, ...Cak i odnese svojoj devojci cvece :)

Dobro, nisu samo Vojvodjani u pitanju. Moja sestricina, 10 'dina, ukljuci San Andreas, sedne u X5 i vozi se ulicama. Staje na crveno, postuje prednost, pusta pesake, ...Cak i odnese svojoj devojci cvece :)
Moras da je izvedes malo na ulicu da maltretira sedmogodisnjake, inace ce postati Vojvodjanka. :lol:

ovaj novi gta nema sanse da pokrenem na mom kompu, ali kakve su sanse za san andreas na laptopu?btw, skinuo i poceo da igram one vampire. super je igra. nisam je bash u ogromnoj kolichini igrao, ali za sada je odlicna :)

Pa zavisi koji lap imas, ali mislim da ne bi trebalo da bude problem. Ipak je to igra iz 2005 koja je radila i na 512MB ddr, single core ~2000MHz i Ati 9600 (recimo)

Zaista ne shvatam ljude koji igraju GTA... :huh:
ja ne shvatam ljude koji ne igraju civilization <_<
ja ne shvatam ljude koji ne igraju civilization <_<
ni ja

zna neko neki dobar abandonware sajt, ocu da iskopam negde fantasy general i pirates! za windows?

google ne radi?

google ne radi?
pitam da li neko zna/koristi neki sajt, a ne da me neki pametnjakovic uputi na google.
hvala ti, ali trazim pirates windows edition, ovo sam i ja nasao na bestoldgames siteu, a ovaj drugi link je jedan od hiljadu linkova koji ne rade posao.:)

I nakon 3 dana skidanja, zahvaljujuci Sezamu (deca im pocrkala), par errora nakon instalacije (.net, sp3,...) konacno sam pokrenuo GTA IV.Odradio sam par misija i evo prvih utisaka.Runs like crap!!! e2180, 2gb, 8800gt, postavke uglavnom medium & low, distance i ostala sranja na oko 20 i dobijam 17-25 frejmova i izgleda jadno. Spustio sam rezu na 1440, ali nisam primetio neki dobitak. Sutra cu se jos zezati sa podesavanjima, ali ne sluti na dobro.Gameplay. Igrao sam tek oko 15 minuta, pa nemam mnogo utisaka. Parlaju srpski, al ih jedva razumem. Moram da citam titlove :D Upravljanje kolima je lose uradjeno, tj zanosenje je poprilicno. Na samom pocetku sam dobio wobbly cam, ali nakon sto sam smanjio rezoluciju, nije se vratila, sto ne znaci da nece :(

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.