Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

Čuo sam sve priče o adikciji na WoW... ne verujem nikako da ću se navući u bilo kojoj meri, jer me jednostavno ne lože toliko FRP igre. Igrao sam sam par puta u nedelju dana i smorio se. Sad je više razlog da ajde vidim i kako je to kada se igra u grupi, eto čisto kao iskustvo. Naravno, ako najednom nestanem odavde, znaćete šta je :D

Link to comment

o toj potenciajlnoj zavisnosti nema ništa novo da se kaže, sve se zna.meni onako gledajući sa strane izgleda interesantno što se priša nadovezuje na RTS warcraft i što se sklapaju neke kockice odande (hoće li biti ikad Warcraft IV?).ono što me izuzetno odbija su grupni kvestovi na kojima ti iz gilde maltene lupaju minuse i pišu izostanke kad se ne pojaviš.sad se setih priče istog tog drugara kad je neka žena iz njegove gilde navodno umrla u RL i ostavila svu opremu i zlato prijatelju pa se oko toga napravio čitav cirkus ko zapravo polaže pravo na te stvari. da bi se na kraju ispostavilo da je ta žena zapravo lik koji je iscenirao smrt i ostavio stvari sebi... ma pičvajz živi.

Link to comment

E ako ovo ne zasluži split, ništa neće (a možda i podforum "Igre", Gotivac?) :DUpravo mi stigo ortak, spremam se da uđem u "svet"... poželite mi sreću.

Link to comment

The PES 2009 release date has been announced for the 17th October for the 350, PS3 and PCJos malo, mesec dana do izlaska najboljeg fudbala... Cuo sam da je FIFA 09 prilicno losa, jel neko probao?

Link to comment

Igrao neko simulaciju David Douillet Judo?Mnogo dobra i zarazna igra. Mozda previse lagana, ali za opustanje milina bozja. Sta vise ukoliko pratite pokrete animiranih karaktera naucicete i par dzudo poteza.

Link to comment

Onako, nakon prvih pola sata igranja, malo su zakomplikovali igricu sa razlicitim likovima (rudar npr.) a dali je to dobro ili lose vidicemo. Svi mogu osnivati naselja, grafika je ljepsa. Razlikuje se od klasicne civilizacije.

Link to comment

Ima li neko da pika Warcraft The Frozen Throne, a pri tome igra na battlenet serverima što btw iziskiva oridjinale igricu? Ako ima takvijeh, meremo arrange-ovati neki team, pa pikati 2on2, od kada sam uzeo ordjinale, samo to cepam, mnogo zanimljivije nego 1on1.

Link to comment
Jebo Spore i kad ih instalirah, 12 sati nisam ustao iz stolice! :o
Da, igra je stvarno super... Prosto neverovatno kako drži pažnju... Ne pamtim da sam u poslednjih 4-5 godina naleteo nešto što me je toliko držalo u prvim danima igranja... Edited by radisa
Link to comment
koji su minimalni hardverski zahtjevi za colonization?bash mi se igra, stari colonization je bio bash cool :)
Na Civfanaticsu već obradili igru k'o da je matora. Znači ovako:
MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTSOperating System: Windows® 2000/XP/VistaProcessor: 1.2 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalentMemory: 512 MB RAMHard Disk Space: 900 Megs FreeCD-ROM Drive: 4X SpeedVideo: DirectX 9.0c-compatible 64 MB video card with Shader 1.1 Supportor betterSound: DirectX 9.0c-compatible sound cardDirectX®: Sid Meier's Civilization IV: Colonization DirectX® version(included on game disc)RECOMMENDED SYSTEM REQUIREMENTSOperating System: Windows® 2000/XP/VistaProcessor: 1.8 GHz Intel Pentium 4 or AMD Athlon processor or equivalentMemory: 1 GB RAMHard Disk Space: 900 Megs FreeCD-ROM Drive: 4X SpeedVideo: 128 MB Video Card w/ DirectX 9 support (pixel & vertex shaders)Sound: DirectX 9.0c-compatible sound card
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...