Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Ја сам купио од њих пре 3 године неке Конверсице, убедљиво су били најскупљи. Јбг други нису имали тај модел.

  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, NiZdr said:

Ја сам купио од њих пре 3 године неке Конверсице, убедљиво су били најскупљи. Јбг други нису имали тај модел.

Kako su bili ubedljivo najskuplji ako drugi nisu imali taj model? :unsure:

Link to comment

Нисам се лепо изразио. Нису имали на стању или нису имали мој број. Остали модели других патика су им били скупљи за 2000-5000 динара у поређењу са осталим продавцима иако су искључиво интернет продавци.

Edited by NiZdr
  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...
Gde naručiti neke kvalitetnije bejzik pamučne majice?
Znam da Uniqlo ne posluje kod nas, ali postoji li nešto bar slično?
Pogledaj Best Secret, Sportsdirect, ukoliko šalju u Srbiju, bude izvrsnih popusta.

Poslano sa mog moto e(7) plus koristeći Tapatalk

Link to comment

Sportsdirect sam koristio ranije, ali je postao neisplativ zbog visokih postarina.

I generalno to naručivanje odeće iz inostranstva, nemogućnost vraćanja… a nisu im baš ni kvalitetne stvari bile.

Ima taj neki factcool sto ima sve sa sportsdirecta i dosta toga jos, ali konfuzna mi ponuda, previše robe a malo detalja o istoj. 

Edited by mraki
Link to comment

 

2 hours ago, mraki said:

Gde naručiti neke kvalitetnije bejzik pamučne majice?

Znam da Uniqlo ne posluje kod nas, ali postoji li nešto bar slično?

 

GAP "bejzik" majice su odlicne.

  • Hvala 1
Link to comment

Za Sportsdirect imate na Kp likove iz Subotice koji narucuju za vas i uzimaju 20% od cene, i tako se vise isplati nego da sam narucujes sa postarinom.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • Hvala 1
Link to comment
On 12.5.2022. at 18:04, mraki said:

Gde naručiti neke kvalitetnije bejzik pamučne majice?

Znam da Uniqlo ne posluje kod nas, ali postoji li nešto bar slično?


A nesto lokalno, tipa Arilje? Bonatti (onaj sto prodaje donji ves) ima obicne pamucne majice, bazicnije od onoga ne moze biti.

  • +1 3
Link to comment
Just now, goofs said:


A nesto lokalno, tipa Arilje? Bonatti (onaj sto prodaje donji ves) ima obicne pamucne majice, bazicnije od onoga ne moze biti.

Prosle godine sam uzimao sa amibo.rs i  OK su

  • +1 3
Link to comment

Ja poslednje tri godine nosim samo čisto bele i čisto crne majice, bez ikakvih šara, aplikacija, nitni, drugih boja itd. Kupujem Fruit of the Loom Heavy Cotton na Ebay, tamo koštaju 3-4 evra, pa uzmem po 4 ili 6 komada svaki put.

 

Odličnog su kvaliteta, prijatne za nošenje, a krojevi i kalupi su dobri, pa nema problema sa veličinama.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...