Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Generalno, svi ti za koje znaš da imaju fizičke radnje negde, nisu sumnjivi.

Sportvision je ogroman, uvoze sportsku opremu i posluju po celom regionu kroz gomilu nekih prodajnih imena, sportvision, extrasports, tike, buzz…

Do skoro sam mislio da je i planeta sport njihova, ali izgleda da nije. 
Inače su i oni pre neki dan pokrenuli svoj marketplace eplaneta.rs

Ko što rekoh, niču ko pečurke.

Edited by mraki
Link to comment
11 hours ago, Bogotac said:

narucio bi nesto iz sportvisiona,jel barem kod nas sljaka kako treba ili ne?

 

Kod nasih prodavaca, ti veliki brendirani su svi legit, ali ima jedna kvaka. Precesto im se desava da im lager nije azuriran na online prodavnicama, pa ako porucis nesto online i platis karticom, zovu te da te smaraju o nekim zamenskim varijantama, a ako te nista od toga ne zanima izdaju ti refund kojem cesto treba i po 10-20 dana da se procesuira, sto je omanji skandal.

Iz tog razloga ja uvek biram placanje pouzecem.

 

Takodje, u zavisnosti od kurirske sluzbe kojom salju pakete, neke sluzbe imaju opciju paketomata - to su neki boxovi koji stoje na (najcesce) benzinskim pumpama gde ti ispostave paket, pa ti odes i pokupis ga. Sve preporuke za ovaj sistem ako imaju lokaciju u blizini kuce, po mom iskustvu to radi neuporedivo brze i lagodnije, kurirske sluzbe su postale dno dna kod nas, otprilike ocekuju od tebe da po 6 sati setis u kuci cekajuci isporuku.

  • +1 2
Link to comment

Meni sa refundom išlo vrlo lako, dosta puta vraćao neku robu koja mi nije odgovarala, i već sledeći dan uplate.

Mislim da više nema ni tih problema uskladjenosti robe na sajtu i lageru, bar kod ovih velikih, to je bilo nekad.

Link to comment
1 hour ago, mraki said:

 

Mislim da više nema ni tih problema uskladjenosti robe na sajtu i lageru, bar kod ovih velikih, to je bilo nekad.

Kod SV ne bi trebalo da bude problema te vrste...

 

Ono sto meni je smetalo, ne znam da li su to resili, je da prikazu da li robe ima u radnji i u kojoj, kao Gigatron na primer...  A znam iz nulte ruke da SV to moze da reši relativno lako....

 

 

 

Link to comment
Kod SV ne bi trebalo da bude problema te vrste...
 
Ono sto meni je smetalo, ne znam da li su to resili, je da prikazu da li robe ima u radnji i u kojoj, kao Gigatron na primer...  A znam iz nulte ruke da SV to moze da reši relativno lako....
 
 
 
To je ona fora "platio sam softver, šta ima sad da plaćam i čoveka koji će da održava to..."







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 minute ago, Frank Pembleton said:

To je ona fora "platio sam softver, šta ima sad da plaćam i čoveka koji će da održava to..."







... Shiit has hit the fan
 

Ma, da ne ulazimo u priču, ali jedan jako tvrd klijent za sve... Sa vrlo lošim i fluktirajućim kadrom, jer svi su zamenjivi...

Link to comment

Sa kurirskim sluzbama za sada imam vrlo dobra iskustva,opet ja sam iz malog grada,ide sve mnogo brze,u proslu sredu mi beotel poslao novi ugovor,u cetvrtak kurir vec doneo.

 

Javljam kako je bilo.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...