Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

1 hour ago, msv said:

Amazon gasi Book Depository

Anazon je vlasnik ili pod uticajem Amazona se zatvara ?

sve sam kupovao preko bookdepository :(

Link to comment

Amazon je kupio BD još pre 10ak godina, možda i više. Ne znam što ga gase, voleo sam taj sajt, bio mi je kao mini sajam knjiga bez da me spamuju diskovima, filmovima, nekim igračkama i drugim propratnim glupostima.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Bas, velika steta. Ja sto sam od knjiga uzimao sve je islo preko njih, uvek su bili najjeftiniji, uglavnom imali sve sto bih trebao. Steta...

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel vam stižu spam poruke sa ovog "broja":

+33 6 28 40 86 80

DHL: Vaš paket se nalazi u našim skladištima, potvrdite svoju adresu i platite troškove slanja za početak isporuke

Mislim skoro sigurno su neko "pecanje".
Ali su baš dosadni...



....shiit has hit the fan.

Link to comment
  • 6 months later...

Kupujem nesto iz usa (whoop fitness tracker), ali oni ne isporucuju u Srbiju ( isporucuju u sve EU zemlje). Ima li neko preporuku za neki servis koji ce mi dobaciti to u Srbiju ? 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Lezilebe, kasno vidim ovo, no imas one mailbox servise po Nemačkoj i Austriji (npr. https://www.mailboxde.com/), ja tako poručujem stvari koje neće kod nas. Izađe ti skuplje za dostavu Nemačka-Srbija, plus ono standardno carina/pdv koji može da te potkači i ovako i onako.

 

Ne znam gde drugo, pa ajd ovde da pitam - imate li dobra iskustva sa nekom, bilo kojom kurirskom službom u Srbiji, ali kao pošiljaoci? Uvek sam koristio postexpress, sad pošta štrajkuje, zvao sam AKS, sedam dana nisu došli da preuzmu paket. Nije mi problem ni da odem da ostavim paket negde, ali mislim da niko od njih to ne praktikuje, bar ne za običnu sirotinju.

  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, goofs said:

Ne znam gde drugo, pa ajd ovde da pitam - imate li dobra iskustva sa nekom, bilo kojom kurirskom službom u Srbiji, ali kao pošiljaoci? Uvek sam koristio postexpress, sad pošta štrajkuje, zvao sam AKS, sedam dana nisu došli da preuzmu paket. Nije mi problem ni da odem da ostavim paket negde, ali mislim da niko od njih to ne praktikuje, bar ne za običnu sirotinju.

 

Mislim da su sve kurirske službe u haosu zbog štrajka u pošti. Ja sam nosio neke pakete u Bex, verovatbo možeš i u Aks da odneseš.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
5 hours ago, goofs said:

Ne znam gde drugo, pa ajd ovde da pitam - imate li dobra iskustva sa nekom, bilo kojom kurirskom službom u Srbiji, ali kao pošiljaoci? Uvek sam koristio postexpress, sad pošta štrajkuje, zvao sam AKS, sedam dana nisu došli da preuzmu paket. Nije mi problem ni da odem da ostavim paket negde, ali mislim da niko od njih to ne praktikuje, bar ne za običnu sirotinju.

evo ja čekam bex već drugu nedelju da dođu po 2 paketa. rekli su mi da mogu da im donesem... ali moji paketi imaju preko 10 kila a plus mi je nešto sumnjivo da bi to uopšte ubrzalo proces

Link to comment

Manje više su svi slični. Ako neračunamo DHL onda je top procenat uručenja iz prvog pokušaja na DExpresu ( iznad 80%)...ostali su manje više slični ali ipak iza njih. Rusi uvode istu stvar samo što je za sada ograničeno na Bg, NS i čini mi se Kg ali bez međusobne veze ovog trenutka.

Izbegavati Top express.

Naravno, sada pravila ne važe jer situacija..

Link to comment
22 hours ago, Fakundo Sava said:

firestickovi ,moze ovde da ih utopish x 2

Kupio sam jedan ranije, jos stoji neotpakovan jer sam stari televizor morao da dam tastu i da uzmem njegov novi smart jer se on sa njim pogubio ko prase u Teheranu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...