April 10Apr 10 @napadaj jel si naručivao sa zalando-a preko naših prijatelja iz de prevozanapomenuli su da se izbegava dhl express, dok je dhl okkod zelanda isporuku rade i jedni i drugi
April 10Apr 10 Jesam, nekoliko puta. Svaki put stiglo sve kako treba. Oko Nove godine sam poslednji put kupio nešto.DHL Express od januara ili februara neće više da isporučuje pošiljke na magacin. Edited April 10Apr 10 by napadaj
May 2May 2 U maniru pravog grobara prebacio sam svu dostavu na pogrebnu firmu u hoodu. Prezadovoljan. Nema ludila kad se kupi paket, klijentela mirna, nema mirisa.
Create an account or sign in to comment