Jump to content
IGNORED

Google +


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    22

  • Venom

    18

  • Аврам Гојић

    13

  • henrik larsson

    10

Mora li se poziv uputiti na gmail ili moze da se iskoristi neka druga atresa a posle prebaci na gmail?Ako moze ovo drugo ima li ljubaznih da me pozovu,dobar sam drug :lol: hvala unapred i bogznakako :) ljuttko@hotmail.com

Link to comment

Majku im, mora sve njihovo! Već i na klonji tripujem da vidim adsense blokove.A Mišković šatro ide u agrar...S obzirom da i Fejs koristim jednom u šest meseci (samo kad idem da gledam Marvinove slike), neću se ni od ovoga leba najesti, ali ono, moramo biti povezani. Tako da molim da udjelite jedan invajt psu slijepcu, vlasnika takođe slijepca na sledeću adresu. Blagodarim.

Link to comment
Mora se imati google profil, samim tim i google adresa.
Imam ja dakako gmail adresu nego tu ne bi bas da kacim na forum, mislila sam da je poziv moguce uputiti za pocetak i nekome van gmaila
Link to comment
Imam ja dakako gmail adresu nego tu ne bi bas da kacim na forum, mislila sam da je poziv moguce uputiti za pocetak i nekome van gmaila
Poslah ti invite, pa ti vidi sta ce ti Google reci.
Link to comment
@Razz: Poslo ti.
Fala, stiglo.
Poslah ti invite, pa ti vidi sta ce ti Google reci.
Radi bre. Ako imaš google nalog, naći će google pravi cookie kod prijave bez obzira na kakvu mail adresu se poslao invite.Učlanijo se i odmah me sačekala velika lista riba. I Tičer :lol: Edited by Razzmatazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...