Jump to content
IGNORED

Google +


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    22

  • Venom

    18

  • Аврам Гојић

    13

  • henrik larsson

    10

Mene za sad kupili ovim :fantom:plusjean.jpgBtw, ko što rekoh, ovo je fejs za one koji su dali tvrdu veru, i uklesali krvavim kurcem u magmatsku stenu da mrze originalni. Pa im ovo dođe ko prst u dupe (Veljo! angry.gif ), pošto im treba soušl netvorking solušn ko leba. Kakve crne zaštite i privatnosti, Gugl je to.Što se mene tiče, being oportunistička pizda, prelazim na njega čim migrira dovoljno ljudi sa fejsa, ne bih li i dalje neometano obavljao svoje self-promo i general promo baljezgarije.

Link to comment

Moguce, ali ja ne mrzim FB - imao sam nalog, koji sam obrisao. Realna potreba medjutim postoji, pogotovo sad kad nisam u Srbiji, a ionako smo familijarno na milion strana. Za privatnost si u pravu. U Nemackoj se tripuju od Googlea vise nego u Srbiji od online kupovine.

Link to comment
Jbt ima indijanaca sa po 500 ljudi u krugovima..
Ljudi se inace tripuju za pozivnice, neki elitizam sta li. Cekirao sam juce 30-40 ljudi iz mailboxa koji nisu aktivni i poslao im invite.
Link to comment

Dobar je G+, bolji od Fejsbuka jer je pregledniji. Ali kad API krene na slobodno tržište, biće i igrica i svega. Sparks je odlična stvar, a krugovi su valjda logična pobeda nad fejsbukom. S druge strane, nije dovoljno šareno, te neće zaživeti među tinejdž populacijom.

Link to comment
ima nas vec pet meleona. inace meni stream radi, Sparks daje odlicne rezultate za teme koje me interesuju. nedostaje PM, ali bice i toga, sada ce da pocnu sa masivnim overhaulom sistema, ipak je ovo beta.ovo moze da upali, potpuno se slazem sa Zverilom.
Na Guglu je sve uvek beta. Zauvek.
Link to comment

zbunjuje me sparks, daje samo blogove i agencije po principu poslednje+koznakoji algoritmi vec. zar ne bi bilo bolje da sam kazes koje hoces po principu ridera ili barem neke selekcije

Link to comment

koliko cujem od kinezi su vez zablokirali g+ mislio sam da nece moci zbog visokog stepena integracija za gmailom, a gmail ne ocekujem da blokiraju jer ga koristi puno kineza koji se bave izvozom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...