Jump to content
IGNORED

Google +


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    22

  • Venom

    18

  • Аврам Гојић

    13

  • henrik larsson

    10

Radi bre. Ako imaš google nalog, naći će google pravi cookie kod prijave bez obzira na kakvu mail adresu se poslao invite.Učlanijo se i odmah me sačekala velika lista riba. I Tičer :lol:
Ma ok, nego poslah na hotmail, pa ne znam sta nudi u tom slucaju. Pretpostavljam 'dobili ste poziv, ali prc, morate da imate google nalog' poruku.
Link to comment
Ma ok, nego poslah na hotmail, pa ne znam sta nudi u tom slucaju. Pretpostavljam 'dobili ste poziv, ali prc, morate da imate google nalog' poruku.
Stiglo, fala gdeculoineculo i prvom i drugom koji su poslali :) evo se uclanjujem a onda cu da vidim de sam usla :unsure: Cim sam otvorila hotmail i kliknula na proceduru znali su da imam i gmail :o Oni nas gledaju :unsure:
Link to comment

Na poslu koristim operu (i chrome, ali mi je firmin mail stalno upaljen, a on je na gmailu, pa ne mogu i jedno i drugo u chrome-u) i u njoj mi uopšte ne radi onaj "bar" gore za notifikacije. Anyone?

Link to comment
Na poslu koristim operu (i chrome, ali mi je firmin mail stalno upaljen, a on je na gmailu, pa ne mogu i jedno i drugo u chrome-u)
Zašto ne možeš? Evo, na ovoj slici ja sam logovan na jedan nalog na gmail-u, a na drugi na g+. Probao sam, može i dva naloga na gmail-u. Samo iz padajućeg menija ispod tvog imena u gornjem desnom uglu izaberi Switch Account, u novom tabu Chrome-a će ti se otvoriti mail sa drugog naloga.

post-41-13105741712486.jpg

Link to comment

pročitao sam negde kako hvale google+ android aplikaciju, pa reko da je instaliram i vidim na šta liči.sad tražim, i ne mogu nigde da je nadjem, čak nema ni tog teksta u kom je hvale. jel postoji uopšte aplikacija ili sam ja sanjao pobrkao nešto?

Link to comment
Zašto ne možeš? Evo, na ovoj slici ja sam logovan na jedan nalog na gmail-u, a na drugi na g+. Probao sam, može i dva naloga na gmail-u. Samo iz padajućeg menija ispod tvog imena u gornjem desnom uglu izaberi Switch Account, u novom tabu Chrome-a će ti se otvoriti mail sa drugog naloga.
Kada probam da upalim g+, kaže da taj nalog pod kojim sam već ulogovan u chrome-u ne mere na g+. Nemam opciju na toj strani sign in as a different user, niti bilo šta slično.Kada u gornjem desnom uglu kliknem na ime (u tabu gde mi je firmin mail ulogovan), nemam opciju switch, već samo privacy, account settings i sign out?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...