Jump to content
IGNORED

Google +


Recommended Posts

ali sta je tu rizicno (glede kontrole)blog je javno vidljiv svimabuzz je vidljiv onima koji su to mogli i ranije da vide -> samo je preuzeo postojeca podesavanja koja si ti vec dodelio jednom.
ma sve kul, nego mi se cini da G+ podrazumeva da korisnik zeli da odmah i sada integrise sve svoje Google servise...ali kad razmislim, to je valjda i cilj, je li?meni je u ovom trenutku problem kako da najzanimljivije content generatore u svom okruzenju nateram da koriste ovo cudo.
Link to comment
  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    22

  • Venom

    18

  • Аврам Гојић

    13

  • henrik larsson

    10

upadoh.i sta sad?ima li neki PPP krug?
Sam praviš krugove, ako imaš PPP-ovaca u kontaktima sa gmail nalogom, idi u circles, potrpaj ih u neki "novi", napravljeni, i eto ti ppp krug. :)
Link to comment
meni bez veze skroz. jedino novo u odnosu na facebook su krugovi, koji po meni samo prave konfuziju - ko, sa kim, jel sam rekao svima kojima sam hteo, sta ako je vest koju delim za ljude iz vise krugova, ali opet ne bas za svaki od tih krugova, jel da pravim krug za svaku novu stvar koju cu da podelim, posto bih je podelio uvek sa malo drugacijim setom ljudi? Sve ostalo je kao facebook za siromasne.
U suštini, ako dobro definišeš krugove, super je stvar, rekao bih.Bottom line je da kada okačiš post, za svaki post biraš koji krugovi mogu da ga vide, i to je to. On po defaultu će da vuče poslednji načinjeni izbor.
Link to comment
jel ima neko invite?
Ljudi, ako vam treba invite, samo ostavite e-mail u postu i neko će vam ga već doturiti. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...