Jump to content
IGNORED

Google +


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    22

  • Venom

    18

  • Аврам Гојић

    13

  • henrik larsson

    10

Meni je ovaj novi ružan, onako žešće. Prvi mi je bio daleko prijatniji za oči i čitljiviji.
Imas gore desno settings taster za inbox (pored napred/nazad tastera), gde mozes da prebacis pregled na 'compact', ili cozy.
Link to comment
Meni je ovaj novi ružan, onako žešće. Prvi mi je bio daleko prijatniji za oči i čitljiviji.
I meni, vratio sam na staro. Navika je cudo, dobro mi je bilo pa necu da menjam. Edited by Zli Gli
Link to comment
Naprotiv, u poslednje vreme sam ocoravio prevrcuci arhive, a svaki linija na 20px visine. Sadasnji dizajn izgleda kao ono o cemu mastam vec neko vreme.
Čemu prevrtanje arhiva, šta fali search-u? Sent from my Telenor_OneTouch using Tapatalk
Link to comment
I meni, vratio sam na staro. Navika je cudo, dobro mi je bilo pa necu da menjam.
danas je ponudio da to uradiš pre vremena i da još neko vreme šaltaš staro/novo. prebaciće google sam za par dana svima.
Link to comment

upravo tako... cim izbace novi stajlig/sminku prvih par dana ti daju da biras a posle CAO prelaze na novo i nema nazad..Mada pretraga je i dalje bezveze, jer ne mogu da sortiram po attached-ima!

Link to comment
Čemu prevrtanje arhiva, šta fali search-u? Sent from my Telenor_OneTouch using Tapatalk
Ne fali nista, osim ako ukucas search term, e-mail, pa i label, i svejedno dobijes 20+ mailova. Gmail postoji mislim od 2005, tako da je bilo vreme da se dizajn napravljen po standardima tog vremena malo adaptira na monitore koji prilicno cesto idu i do 1920x1080. Da ne pominjem da je isti problem skiljenja bio i kod mailova koji su bili nanizani po 10+ komada.
Link to comment
  • 1 month later...

Kako ide s ovim? Vidim po twitteru da svi masovno otvaraju google+ naloge. Inace, dizajn youtube-a su takodje upodoboili™ google+-u i gmail-u i sad je to sve, manje-vise, objedinjeno u celinu, sto je valjda i bila ideja. Dizajn gmail-a mi se bas nesto i ne svidja, suvise su mi nejasne linije, da se tako izrazim, pa tesko razlikujem poruke kad su nanizane u jednoj konverzaciji, youtube mi je ok, mada se jos nisam udubio u to detaljnije, ali sem naslovne strane i kanala, search-u i samom videu i nisu nesto drasticno promenili izgled i funkcije. Google+ ne koristim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...