Jump to content
IGNORED

Google +


Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mil@n

    22

  • Venom

    18

  • Аврам Гојић

    13

  • henrik larsson

    10

proveo još malo vremena na plusu, i sve mi se manje sviđa. ne znam koliko ste vi popunili krugove, ali ja jako teško nalazim ljude tamo. nekako mi se čini da je taj deo na FB mnogo bolje odradjen, lako je naći nekoga s kim imaš zajedničke prijatelje. dobro, poređenje možda i nije na mestu pošto FB ima neuporedivo više korisnika, ali opet mi je ovo nekako nedorečeno.iako mene lično to ne zanima posebno, mislim da bi razni interaktivni sadržaji, igrice i apliakcije privukli veliki broj korisnika.ako još nekome treba poziv, nek mi slobodno pošalje mail na pm.

Link to comment
# i tako... za sad mi jako prija jer su bliski ljudi (kontakti u mailu) mala kolicina,ako vec koristim neki soc-ntwork, ovome mnooogo vise verujem jer za sve ove godine nije podmuklo menjao pravila igre tako da do besvesti podesavas nalog ako te zanima pojam privatnosti.:lol:
meni bez veze skroz. jedino novo u odnosu na facebook su krugovi, koji po meni samo prave konfuziju - ko, sa kim, jel sam rekao svima kojima sam hteo, sta ako je vest koju delim za ljude iz vise krugova, ali opet ne bas za svaki od tih krugova, jel da pravim krug za svaku novu stvar koju cu da podelim, posto bih je podelio uvek sa malo drugacijim setom ljudi? Sve ostalo je kao facebook za siromasne.
helpful?jos nesto, cini mi se da apsolutno izostaju smaranja tipa sta je ko lajkovao i s kim se ufrendzovao u strimu...
Link to comment
мене интересује како он зна мој надимак кад то нигде нисам навео :o
e brate, gugl je to...inace: mislim da je g+ super za one koji koriste guglove servise (malo "posla") i prilicno besmislen za one koji ih ne koriste (nemaju bazu fotografija, nemaju bazu prijatelja)ako ovo upali, razbice fb u segmentu "iq>100" (i.e., odbiti decu, teen.ove, one sto igraju *ville), jer je pikasa izmislila photosharing za one patuljaste fotke na fb.u, o gmail.u vs fb-poruke da ne pricam
Link to comment

ima nas vec pet meleona. inace meni stream radi, Sparks daje odlicne rezultate za teme koje me interesuju. nedostaje PM, ali bice i toga, sada ce da pocnu sa masivnim overhaulom sistema, ipak je ovo beta.ovo moze da upali, potpuno se slazem sa Zverilom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...