January 28Jan 28 Ima da muzu taj univerzum do kraja večnosti, kao Walking Dead. Voleo bih da vidim Hronike Ambera i Hiperion+Endimion ekranizovane, ali se bojim da bi to na kraju postalo muža, slično ovome...
January 28Jan 28 od svega vi ste se zakacili na dedu kuronju i proliv. ime nesto sto se zove analno oralna fiksacija nego, fuckovnje je onako bez veze ali meni najvise smeta taj srednjovekovni shmek. totalno bezidejno.
January 28Jan 28 17 minutes ago, Rudolf Pingvinoglu said:Voleo bih da vidim Hronike Ambera i Hiperion+Endimion ekranizovane, ali se bojim da bi to na kraju postalo muža, slično ovome...Hiperion-Endimion je solidno filmičan, moglo bi se izvesti. Amber, sa druge strane, nešto ne mogu da zamislim na ekranu.
January 28Jan 28 6 minutes ago, Weenie Pooh said:Amber, sa druge strane, nešto ne mogu da zamislim na ekranu.Zašto? Amber ima sve, magiju, porodične zavrzlame, segs, jedino ne mogu da se setim koliko je bilo epik fajtova, ali bilo ih je. Taj svet je totalno lud, moglo bi svašta da se napravi.P.S. Šon Bin da igra Erika, da zagine negde na polovini... Edited January 28Jan 28 by Rudolf Pingvinoglu
January 28Jan 28 Previše je high-concept, pa još ispričano iz prvog lica. Ne postoji "straight man" lik, sve se vrti oko prinčeva & princeza koji su ujedno natprirodna bića, a glavni lik ima amneziju od starta. Već deset godina tapkaju u mestu sa tim.Zelazni je zajeban za ekranizaciju. Ja bih voleo da vidim njegov Lord of Light u serijskom formatu, ali nažalost i to je high concept u tri lepe, pa još problematično parodira neke popularne religije.
January 28Jan 28 20 minutes ago, Weenie Pooh said:Previše je high-concept, pa još ispričano iz prvog lica. Ne postoji "straight man" lik, sve se vrti oko prinčeva & princeza koji su ujedno natprirodna bića, a glavni lik ima amneziju od starta. Već deset godina tapkaju u mestu sa tim.Zelazni je zajeban za ekranizaciju. Ja bih voleo da vidim njegov Lord of Light u serijskom formatu, ali nažalost i to je high concept u tri lepe, pa još problematično parodira neke popularne religije.Pa dobro, ima amneziju koju sredi relativno brzo, već negde u drugoj epizodi bi mogao da prođe Uzor i reši to...a strejt men bi mogao da bude advokat, mogli bi da ga uvedu od početka, ionako mu je Korvin ispričao sve. Mislim, verujem da je zajebano, sve je zajebano...nego, jel ovo za 10 godina znači da su radovi u toku ili su pokušali pa odustali?
January 28Jan 28 Isusek på da Corwin bude crna lezbijka .Elem Merlinov arc bi mogao da bude serija,za Corwinov arc tesko.Crna Cheta serija jos i najlakse .Sve ima ,ako bi se precheprkao grozomorni deo kad prodaju leseve i ono klanje Obesenjaka kao i generalno ubijanje civila .sta znam.Ja bi gledao .Bela Ruza je tu,Gospodarica,jaki zenski likovi ,Crocker ,comic relief charobnjaci.
January 28Jan 28 27 minutes ago, Rudolf Pingvinoglu said:nego, jel ovo za 10 godina znači da su radovi u toku ili su pokušali pa odustali?Koliko razumem, prava su otkupljena pre 10 godina i serija najavljenja (tad je GOT-powered hajp za fantasy bio na vrhuncu), ali od tada je in limbo.https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/walking-dead-creator-adapting-chronicles-912132/Producent im je trenutno Stephen Colbert iz nekog razloga.https://variety.com/2023/tv/news/stephen-colbert-chronicles-of-amber-tv-series-adaptation-1235492097/
January 28Jan 28 17 minutes ago, askeladden said:Isusek på da Corwin bude crna lezbijka .Elem Merlinov arc bi mogao da bude serija,za Corwinov arc tesko.Crna Cheta serija jos i najlakse .Sve ima ,ako bi se precheprkao grozomorni deo kad prodaju leseve i ono klanje Obesenjaka kao i generalno ubijanje civila .sta znam.Ja bi gledao .Bela Ruza je tu,Gospodarica,jaki zenski likovi ,Crocker ,comic relief charobnjaci.Ja bih gledao i da Korvina igra Vuk Kostić...pristajem na sve, samo da vidim Benedikta kako ih slaže ko metar drva.
January 28Jan 28 5 minutes ago, Choda said:A Oberona moze da igra Pedro PaskalŽerara Ljuba Bandović, ima gabarit i lako eksplodira, ali je suštinski dobar čovek.
January 28Jan 28 26 minutes ago, askeladden said:Crna Cheta serija jos i najlakse .Sve ima ,ako bi se precheprkao grozomorni deo kad prodaju leseve i ono klanje Obesenjaka kao i generalno ubijanje civila .sta znam.Ja bi gledao .Bela Ruza je tu,Gospodarica,jaki zenski likovi ,Crocker ,comic relief charobnjaci.A ko da bude Dominator?
January 28Jan 28 48 minutes ago, Filozof manijak said:A ko da bude Dominator?Gde znam,Batutista ili tako neko glavat i aprijatan.Moz i onaj Momoa sta hfali.
January 28Jan 28 1 hour ago, Choda said:A Oberona moze da igra Pedro PaskalWhiskyjacka,u snu se ne snilo
January 29Jan 29 Jesu li ove pripovetke o dankanu i egu zavrsene ili je isto work in progress pa ce da prestignu Maritna u nekom trenutku? Kako se kotiraju kvalitetom u odnosu na glavne knjige? Je li i tamo komicni ili ,komicni' element dominira? Cudo su se odlucili za polusatne epizode kao da je neki sitcom?Probah sve da izguglam i naletih na dva tri ozbiljna spojlera o glavnim likovima pa reko' da ne kvarim dalje... Edited January 29Jan 29 by bebaguza
Create an account or sign in to comment